• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

באביה החומוס והפול

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת באביה החומוס והפול בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

מי שחושב שבשביל לאכול חומוס טוב צריך להרחיק עד לצפון או הדרום מוזמן להכיר את באביה החומוס והפול, חומוסייה באווירה ביתית שמציעה ליושבים בה מנות מעולות עם חומרי גלם איכותיים ותפריט מגוון על טהרת אוכל עממי, ביתי וטעים במיוחד. במסעדה תוכלו ליהנות משקשוקה טעימה, וחומוס איכותי במגוון שדרוגים סלטים מרעננים ועוד. כך זה תוך הקפדה על ניקיון ואסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר. המסעדה ממוקמת באזור המרכז ולאור הביקוש הרב וההצלחה מבקשת להתרחב.

התרחבות
לצורך פתיחות מסעדות נוספות מפעילה המסעדה את המודל של זכיינות באביה החומוס והפול. על פי המודל יזם צעיר שמעוניין לנהל חומוסייה משלו עם כל מה שמשתמע מכך שוכר מקום, מעצב ומאבזר אותו על פי המסעדה המקורית, מציע ללקוחות את התפריט המדויק והמקורי של באביה החומוס והפול ומתחיל להרוויח. בתחום המזון לוקח לעתים שנים ארוכות עד שמקום מצליח לגבש ולייצר רושם שעובר מפה לאוזן. זכיינות באביה החומוס והפול היא בעצם מה שמאפשר לכל מי שמצויד במוטיבציה, וחדור רצון לנהל מסעדה.

בשילוב עם גוף גדול ומשגשג
מי שמעוניין לעשות זאת יכול לפעול בשילוב עם גוף גדול ומצליח. מעבר ליתרונות הברורים לגבי המוניטין של באביה החומוס והפול, מאפשרת הזכיינות ליזם הצעיר ללמוד את רזי המקצועי מגוף גדול בעל ניסיון בתחום, מה שמאפשר כניסה חלקה יותר לעולם העסקים. בנוסף, משום שעולם העסקים כולל לא מעט סיכונים, הרי שמודל הזכיינות בעצם מאפשר ליזם הצעיר להקטין את הסיכונים שהוא חשוף אליהם ולצעוד בבטחה לעסקי המסעדנות.

עם ליווי לכל אורך הדרך
הליווי המקצועי מאפשר ליזם להכיר את תחום הזכיינות, לרכוש ניסיון וכלים ולקבל מידע והכוונה ממיטב בעלי המקצוע. בעבודה מול הגורם המזכה, במקרה זה באביה החומוס והפול עתיד היזם לעמוד מול אינטרסים משותפים לגורם המזכה או מנוגדים לו. כאן הייעוץ המקצועי מאפשר ליזם הצעיר שנמצא בראשית דרכו לעמוד על שלו, ליצור תכנית עסקית שתהיה הטובה ביותר עבורו ולמקסם את הרווחים שלו בתוך זמן קצר. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין