• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

ארקפה

מחפשים עצמאות ורוצים להיות הבוסים של עצמכם? מחפשים עניין ואתגר יומיומי בעבודה שלכם? הגעתם למקום הנכון! אתם מוזמנים להכיר את חיה ליאורה, שבזכותה מאות אנשים הפכו לזכיינים של מותגים וחברות גדולות בתחום המזון. יש לכם ראש ניהולי? אוהבים לתת שירות טוב ללקוחות? מושלם! בואו להיות זכיינים ומנהלים של סניף בית קפה של רשת ארקפה. זה יכול להיות סניף קיים המחפש זכיין או מנהל וזה יכול להיות סניף חדש שעומד להיפתח במקום שבו טרם הוקם סניף של ארקפה.

להיותכם זכיינים של ארקפה ישנם יתרונות רבים. אתם בעצם מהווים את החוליה המקשרת בין הנהלת החברה לבין הלקוחות. אתם נציגיה של החברה כלפי הלקוחות ומיישמים על בסיס יומיומי את מדיניות החברה שנקבעה על ההנהלה הבכירה. אתם מקבלים ליווי, תמיכה וגיבוי הן מהנהלת הרשת והן מחיה ליאורה – שליוותה אתכם בתהליך המעבר להיות זכיינים ועודנה נמצאת בתמונה על מנת לשמור על קשר, לבדוק איך מתקדמים העסקים ולוודא שהחיבור ביניכם ובין הנהלת הרשת עודנו טוב, פתוח ומוצלח.

מה היתרון של תהליך הזכיינות עם חיה ליאורה?

חיה ליאורה הינה דמות מוכרת ומוערכת בתחום זכיינות המזון. מאחוריה עשרות חברות, גדולות כקטנות, הפונות אליה על מנת למצוא את הזכיינים המתאימים להפעלת בתי הקפה, המסעדות והסניפים של חברות מוכרות אלה. חיה ליאורה יודעת להעריך מראש האם אדם מסוים מתאים להתחיל את התהליך ומלווה אותו החל מהשלב הראשוני של יצירת קשר עם החברה ומנהליה, דרך מבדקים וראיונות אישיים ועד פתיחת הסניף וקבלת הלקוחות הראשונים.
בתי הקפה של רשת ארקפה משרתים אלפי לקוחות מדי יום בכל רחבי הארץ. בתי הקפה ממוקמים באיזורים מאוכלסים ואסטרטגיים, כמו למשל מרכזי קניות וקניונים בכל הערים. הרשת מציעה תפריט מגוון של ארוחות קלות הכוללות כריכים, מאפים מלוחים ומתוקים, סלטים, עוגות ועוגיות והכל מוכן ונאפה במקום על מנת לשמור על טריות וטעם מירביים עבור הלקוח. כמו כן כולל התפריט מגוון משקאות חמים וקרים, בכוסות גדולות וקטנות, והתפריט כולו מוצע בישיבה בבית הקפה או באריזה לאכילה בחוץ.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין