• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

אנגלו סכסון

רשת אנגלו סכסון היא רשת התיווך הוותיקה ביותר בישראל, הוקמה בשנת 1964 על ידי דייב בלומברג ז"ל, וכיום מונה 80 סניפים בכל רחבי הארץ. פעילות הרשת המוחזקת תחת קבוצת שטרית אחזקות, מבוססת על רשת זכיינות אנגלו סכסון המתווכת ומשווקת קרקעות, בתים, דירות יוקרה, מבנה תעשייה, משרדים, דירות, מחסנים, מבני מסחר וחנויות. באופן מובהק, תומכת רשת אנגלו סכסון בכל בסיס הזכיינים שלה לרבות מתן מטרייה שיווקית ומקצועית הבאה לידי ביטוי, בין היתר, באמצעות בית ספר מקצועי הטוב ביותר בשוק התיווך בארץ.

מטריה מקצועית ושיווקית

רשת אנגלו סכסון משקיעה רבות להרחבת היקף פעילותה באמצעות זכיינים חדשים במסגרת זכיינות אנגלו סכסון, ובתוך כך מקפידה להעניק גם את כל התמיכה המקצועית הנדרשת, והליווי המקצועי לאחר הקמת הסניף. בכלל זה, מסייעת הרשת בהפניית לקוחות, סגירת עסקאות, הדרכה מקצועית ובניית חבילת ערך מיטבית עבור כל לקוח ולקוח בעולם הנדל"ן. סניפי הרשת נהנים מתשתית שלמה וותיקה של שיווק, יחסי ציבור, פרסום ופיתוח ארגוני המופעלים כולם על ידי הנהלת הרשת.

עמוד תווך בשוק הנדל"ן הישראלי

במסגרת פעילות החברה, מציעה הרשת עוד שלל שירותים משלימים בתחום הנדל"ן, כדוגמת ניהול נכסים, ייעוץ משכנתאות, ייעוץ, ליווי וייצוג מקצועי ועוד. הרשת משמשת מקור בלתי נדלה של מידע עדכני ומקיף בשוק הנדל"ן הישראלי, ואכן אנשי ומשקיעי נדל"ן רבים בכל רחבי הארץ עושים שימוש ביכולות אלה במסגרת פעילות הנדל"ן שלהם. סניפי הרשת נהנים ממוניטין רב בתחום התיווך והנדל"ן, ומתשתית נטוורקינג עניפה המגיעה לכל קצוות הארץ.

בואו לפתוח את עסק התיווך שלכם

על אף הכיסוי הנרחב של הרשת בכל רחבי הארץ עם 80 סניפיה, שערי הרשת טרם נסגרו, וגם לא צפויים להיסגר בעתיד הקרוב. מבחינתכם, זה אומר שתוכלו להקים עסק מצליח בתחום התיווך והנדל"ן על בסיס זכיינות אנגלו סכסון, אך תחילה תצטרכו לעשות את הצעדים הראשונים וליצור את הקשר הראשוני עם נציגי הרשת, ואת זה תוכלו לעשות ממש כאן באתר. אנו נספק לכם את כל התמיכה הדרושה לכם בצעדיכם הראשונים, נענה על השאלות המטרידות אתכם, נספק לכם את המידע והנתונים הדרושים לכם לצורך קבלת החלטה, ונסייע לכם בהזנקת התהליך אל מול נציגי הרשת באופן ישיר ובלתי אמצעי.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 נדל"ן    60 מ"ר ומעלה    בהתאם לצרכי הנהלת הרשת
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
       בהתאם לחוזה  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 בהתאם לחוזה