• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

אילן'ס

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת אילן'ס בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

תחום עסקי המזון קורץ ללא מעט אנשים. הרצון לנהל עסק עצמאי, לארח אנשים ולהציע להם חוויה קולינרית משובחת הוא משאלת לב של לא מעט יזמים. עם זאת, תחום המזון ובפרט בתי הקפה הוא תחום תחרותי למדי ולעתים לקוח שנים עד שיזם צעיר מצליח לבנות לעצמו שם והופך את העסק שלו למותג. אחת הדרכים להתגבר על המכשול הזה ועדיין לנהל באופן עצמאי עסק, היא על ידי עבודה בשיטת הזכיינות. מודל הזכיינות מאפשר ליזמים צעירים להשתלב בעולם העסקים כאשר הם נהנים מעבודה עם גוף עסקי גדול.

מה היתרון?
זכיינות אילן'ס למשל טומנת בחובה את כל היתרונות שנובעות מהמוניטין היוקרתי של המקום. הקפה האיכותי, הרמה הגבוהה והעובדה שמדובר ברשת מוכרת מאפשרים ליזם צעיר שמשתלב במודל הזכיינות של הרשת להרוויח בקלות, לנהל עסק מצליח ולהיות עצמאי לכל דבר ועניין. ארוחות הבוקר הנחשבות, הקפה החזק בעל הטעמים המעודנים, האווירה במקום- כל אלה מהווים חלק בלתי נפרד ממודל זכיינות אילן'ס והופכים את עבודתו של היזם הצעיר לקלה במיוחד.

לשמר את ההצלחה
יזם שעובד בשיטת הזכיינות עם אילן'ס נדרש בעצם רק לשמר את ההצלחה העסקית של הרשת וליהנות מהפירות שלה. תהליך הכניסה ליזמות עם ליווי מקצועי שבו מקבל היזם הדרכה בכל מה שקשור לתחום הפיננסי, המשפטי והעסקי מאפשרת לו להתמודד עם התהליך בהצלחה יתרה כאשר לצדו עומדת חברה מקצועית שמעניקה מרחב של הביטחון בדרך לניהול עסק.  בשיטה זו מצליח גם יזם צעיר להשתלב בשוק של עסקים גדולים וליהנות מפירות ההצלחה כבר מהשלב הראשון.

הפחתת סיכונים
היתרון הבולט של זכיינות עם רשת אילן'ס תוך ליווי וסיוע מגורמים מקצועיים הוא בהפחתת הסיכונים. סיכונים עסקיים רבים מלווים יזמים שפותחים מסעדות חדשות ולכן צעד של כניסה לזכיינות באילן'ס מאפשרת למזער סיכונים, לגדיל רווחים וליהנות מסיפוק רב בעבודה. אם גם אתם מעוניינים להשתלב בתחום המזון, לתת לאנשים את המיטב שבמיטב ולהרוויח בגדול. צרו קשר לתיאום ולהתחלת ההליך. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין