• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

אופטיק דורון

אופטיק דורון הוקמה בשנת 1950 כחנות אופטיקה קטנה המציעה שירותי אופטומטריסט ומוצרי אופטיקה הכוללים משקפיים, עדשות, מסגרות ועוד. לאורך השנים הרחיבה החנות את פעילותה על בסיס התרחבות אורגנית של סניפים בודדים נוספים בבעלות ישירה של בעלי החנות. בהמשך הדרך, השיקה החברה מודל זכיינות אופטיק דורון המאפשר לכל אדם להקים סניף של רשת אופטיק דורון על פי תנאי וכללי הזכיינות של הרשת. מאז צמחה החברה בצורה משמעותית, וכיום מהווה אושיה מרכזית בעולם האופטיקה הישראלי, עם נוכחות משמעותית במרכזי הקניות והקניונים הגדולים בישראל, ועם מגוון רחב ועשיר של מוצרים ומותגים מובילים.

אופטיקה לכל עין
מאז הקמתה של אופטיק דורון כחנות בודדת, עבר עולם האופטיקה תהליך התפתחות ממשי ומשמעותי שכלל אין ספור קולקציות אופנתיות שהשתנו עם התקופות, התפתחויות טכנולוגיות שאיפשרו שיטות בדיקה חדשות, טכנולוגיות ייצור עדשות חדשות, מסגרות עשויות תרכובות חדשניות ומוצרים נוספים כדוגמת עדשות מגע זמניות וקבועות. לאורך כל השנים, שמרה אופטיק דורון על מובילות בשוק האופטיקה והרחיבה את סל המוצרים והשירותים שלה כדי לכלול משקפי ראייה, משקפי שמש, בדיקות ראייה מכל הסוגים ועוד מגוון רחב של מוצרי אופטיקה.

התפתחות הרשת
בתחילת דרכה היה מודל הזכיינות, מודל נדיר למדי שיושם בעיקר על ידי חברות ענק גלובליות. בהמשך הדרך ולקראת סוף שנות ה 90, החלו יותר ויותר רשתות בישראל מכל ענפי הכלכלה ליישם מודל של זכיינות כמודל המאפשר צמיחה מואצת של הרשת, תוך שהוא מעניק תועלות וערכים משמעותיים הן לצד המזכה והן לזכיין. אופטיק דורון הייתה חלק מאותה מגמה, ובאמצעותה הצליחה לייצור מומנטום צמיחה שעד כה מסתכם בעשרות סניפים מצליחים בכל רחבי הארץ לרבות תל אביב, ירושלים, חיפה, רעננה, באר שבע ועוד.

הזדמנות זכיינות
ההזדמנות להצטרף למשפחת אופטיק דורון אינה באה לסיומה, וגם אתם יכולים להצטרף כסניף חדש לרשת באמצעות תכנית זכיינות אופטיק דורון. כאן אצלנו באתר תוכלו לקבל את כל המידע, התשובות והנתונים הדרושים לכם על מנת לעשות את הצעדים הראשונים ליישום זכיינות אופטיק דורון, וכן ליצור את החיבור הנדרש עם נציגי הרשת. פנו אלינו עוד היום, ונצלו את הפלטפורמה המקצועית שאנו מציעים לכם לפנייה אל נציגי אופטיק דורון.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    50 מ"ר    קניונים,מרכזים מסחריים, רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   50,000 $    10 שנים  100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
   3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול  45%