• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

אווזי TO GO

אווזי TO GO היא מסעדת בשרים שקיימת כבר שנים רבות. המסעדה מציעה ללקוחותיה תפריט מגוון ואיכותי של בשרים איכותיים בליווי סלטים משובחים. היא ממוקמת במקומות נגישים שקרובים לקהל הרחב ולכן מאפשרת לאנשים רבים ליהנות מהתפריט המיוחד והמגוון שלה. לצד אוכל עממי, נגיש וטעים שעשוי על טהרת חומרי הגלם המשובחים ביותר, מציעה המסעדה אפשרות לרכוש את המנות הטעימות עם התוספות המשגעות או לשבת במקום וליהנות מהעיצוב העכשווי והצעיר של המקום.

מודל של הצלחה

בזכות ההצלחה הרבה של אווזי TO GO המסעדה מתרחבת ומוסיפה לשורותיה מסעדות נוספות שינוהלו כולם על פי מודל הזכיינות.  זכיינות אווזי TO GO מאפשרת ליזם צעיר בראשית דרכו להצטרף למשפחת אווזי TO GO וליהנות מהזדמנות חד פעמית לפתוח מסעדה ולמכור בה לקהל הרחב את התפריט המשובח והמוכר של אווזי TO GO. 

מוניטין

יצירת מוניטין בתחום המסעדנות הוא דבר מורכב ולעתים לוקח זמן רב לגבש רושם חיובי, אך מודל הזכיינות אפשר ליזם הלא מוכר כבר בראשית דרכו להיות משם של איכות ותפריט מוכר, מה שימשוך עוד ועוד לקוחות אל המסעדה החדשה. בנוסף, העובדה שהרשת מנוהלת על פי אמות המידה של הגורם המזכה מגדילה את המוכרות של המקום וגורמת לכך שהלקוחות ירגישו בו בבית. בין אם מדובר בצפון או בדרום, בכל מקום שבו ימצאו מסעדה של אווזי TO GO יידעו מה בדיוק מצפה להם.

ליווי לאורך כל הדרך

יתרון נוסף של עבודה במודל של זכיינות אווזי TO GO הוא הליווי המקצועי שמקבל היזם הצעיר וחסר הניסיון. עמידה מול חברה גדולה ומנוסה אינה דבר מובן מאליו ולא מעט ימים עלולים לטעות בראשית דרכם עקב חוסר ידע או ניסיון. בדיוק לשם כך מוצע לזכיין המתחיל מודל עסקי שבו הוא מקבל כלים לניהול סיכונים עתידיים, ייעוץ פיננסי ומשפטי וסיוע בבניית תכנית אסטרטגית מאורגנת ומסודרת. אם גם אתם חולמים על עולם המסעדנות ורוצים להצליח בו, זו הדרך. זכיינות אווזי TO GO היא המפתח שלכם להצלחה.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  35%  80-120 מ"ר  5%  קניונים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  800,000 ש"ח  בקניה  ללא הגבלה  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 150,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד