• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

אביגדור AVG

רשת ביגוד הילדים המצליחה אביגדור AVG מחפשת זכיינים כישרוניים שאוהבים את עולם האופנה ויש להם יכולות יזמות וניהול כדי שיוכלו להוביל את הרשת ולהזניק את תחום האופנה והביגוד.

אודות אביגדור AVG

רשת אביגדור AVG נוסדה בשנת 1989 ומתמחה באופנת ילדים מכל הגילאים – תינוקות בכל הגילאים, ילדים, ילדות ובני ובנות גילאי העשרה המוקדמים. אביגדור AVG נודעת באיכות ייצור גבוהה במיוחד, בעיצובים מתחדשים המתעדכנים כל העת ובביקורת בקרת איכות קפדנית. כל זאת הופך אותה לרשת אהודה ביותר שפריטי הלבוש שלה אהובים במיוחד על ילדים והוריהם. המותג אביגדור AVG הוא מהמובילים שבמותגי אופנת הילדים בישראל. לרשת אביגדור AVG צוות מקצועי, ובפרט מעצבי אופנה, המעורה בעולם האופנה ומתעדכן כל העת בחידושים בתחום זה במרכזי האופנה המובילים בעולם. הרשת שהחלה כעסק משפחתי קטן הפכה עם השנים למובילה בתחום אופנת הילדים. אופנת אביגדור AVG נמכרת בלמעלה מ- 500 נקודות ברחבי ישראל.

בואו והצטרפו להצלחת הרשת אביגדור AVG

אם אתם שואפים להיכנס אל עולם האופנה והביגוד, אוהבים את התחום, יש לכם רצון להיות יזמים ולא רוצים לוותר על החלום, יתכן שזו ההזדמנות המושלמת עבורכם. אהבתכם לתחום האופנה והביגוד ביחד עם הכישרון והרצון שלכם להיות יזמי אופנה מצליחים יוכלו להשתלב וליצור עבורכם מסגרת בה תוכלו להגשים את תשוקתכם וכל זאת קרוב לאזור הנוח לכם. דרך "זכיינות ישראל" תוכלו לקבל את כל המידע ולהבין טוב יותר כיצד ההליך יתבצע – מהייעוץ העסקי ועד לכל סיוע אחר לו תזדקקו ובעזרתו תוכלו להפוך את העסק שלכם למשגשג. היכנסו עוד היום והצטרפו להצלחה!


תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    50-80 מ"ר    קניונים מרכזים מסחריים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 אין  150,000 ש"ח  150,000 ש"ח  כמקובל  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 40,000 ש"ח  כמקובל  42%