• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

המקצועיות שלי

כל הקמת עסק הוא מהלך שהסיכון הולך איתו יד ביד, מהלך שדורש זמן רב, משאבים רבים, כסף, תשומת לב ואנרגיה רבה. הדברים נעשים עוד יותר מורכבים כאשר מדובר על הקמת עסק על פי מודל הזכיינות, מאחר ועל הזכיין לעמוד בשורה של קריטריונים המוכתבים לו על ידי הגורם המזכה, בין שמדובר על השקעה ראשונית נדרשת, על כללי עבודה או שעות פעילות המוטמעים במדיניות הזיכיון וכדומה.

ערך מקצועי ואישי ליזם
זכיינות ישראל היא חברה המתמחה בתחום הזכיינות ובהתאם לכך יודעת לבנות עבורכם את מסגרת העבודה האידיאלית לכניסה לעולם זה, עם מטרה אחת ברורה: להפחית את הסיכון עד כמה שניתן, ולהכין את התשתית הנדרשת על מנת למקסם את הערך ואת הפוטנציאל הגלומים במהלך. רמת המקצועיות של זכיינות ישראל באה לידי ביטוי לא רק באלמנט המקצועי גרידא, ביכולת שלנו לבנות תכנית עסקית שלמה ומושלמת, ביכולת שלנו לבצע הערכות, למצוא חלופות ולהגדיר תרחישים, אלא גם ובעיקר באופן בו אנו מכינים אתכם כיזמים למהלך החשוב שאותו אתם עומדים לבצע בחייכם.

בניית התשתית העסקית והסטייט אוף מיינד ליזם
במסגרת זו, משלבת זכיינות ישראל פרקטיקות ייחודיות של ייעוץ עסקי, ליווי עסקי ואימון אישי למנהלים. אנו מספקים לכם את התשתית העסקית הנדרשת, לצד הסטייט אוף מיינד שאתם צריכים לאמץ לעמכם, לצד האיזון בין הרגשות, הציפיות והחלומות, ובין המציאות, המספרים והעובדות. במקרים רבים, אימון זה, עבודה אישית זו, יכולה להיות ההבדל בין עסק מצליח ובין עסק שלא מצליח.

מנצחים את הפרדוקס
ישנם מוצרים רבים שנחשבים למוצרים נהדרים וטובים, אך אינם מצליחים לחדור אל השוק, בעוד מוצרים אחרים שניתן לייחס אליהם ביקורת רבה, דווקא מצליחים לחדור אל השוק ולבסס לעצמם מעמד מוביל. מאחורי פרדוקס זה עומדים שורה של גורמים וסיבות, ואחד מהם הוא המוכנות של היזם, ההתאמה שלו למה שהוא בוחר לעשות, והאופן בו הוא מתכונן למהלך זה. זכיינות ישראל דואגת להכין אתכם בצורה מושלמת למהלך הזכיינות שאתם רוצים לבצע בחייכם, הן בהיבט העסקי, הן בהיבט הפיננסי והבן בהיבט האישי ניהולי.