• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

הדרך שלי לעסקת זכיינות

הדרך לעסקת זכיינות מוצלחת עוברת בתכנון מקדים, בהבנה מעמיקה של התחום, של הענף הכלכלי, ושל המהלך אליו אתם נכנסים. על מנת להבטיח שהדרך שלכם אל עסקת הזכיינות עוברת באבני הדרך הנכונות, הדרך אל עסקת הזכיינות צריכה לעבור דרך תכנית, תכנית שבעולם העסקי נקראת תכנית עסקית, ועבורכם היא התכנית שעל פיה אתם עומדים לנהל את כל המהלכים שלכם בשנים הקרובות, ואולי אפילו לחיות על פיה. תכנית זו כוללת שורה ארוכה של פרטים עסקיים ופיננסיים, ובמקביל כוללת את כל המידע שאמור להעניק לכם את הבטחון ואת ההבטחה להצלחת העסק.

בונים תכנית ופועלים על פיה בצורה קפדנית
בכל תכנית עסקית לתהליך זכיינות, ישנו סעיף פיננסי המפרט את כל ההוצאות הצפויות, היקף המכירות הצפוי, רמת הרווח הצפויה, עלויות עבודה, חומרי גלם, תפעול וכדומה. במועד כתיבת התכנית נבחן כל פרמטר באופן קפדני ויסודי, כך שלבסוף, כאשר מגובש המודל הפיננסי והשורה התחתונה מראה רווח, ניתן לצאת אל השוק בצורה בטוחה יחסית, עם מינימום סיכון אישי ועסקי. יחד עם זאת, כדי לשמר את הסיכון ברמה המינימלית שלו, חייב היזם לפעול על פי התכנית העסקית אחד לאחד, ולקיים את מה שמפורט במודל הפיננסי.

בקרה רציפה ושמירה על נתיב ההצלחה
זכיינות ישראל מסייעת לכם בשני היבטים: אנו מסייעים לכם לבנות את המודל הפיננסי ואת כל התכנית העסקית המפרטת את המהלכים והדרכים ליישום אותו מודל, ואנו מסייעים לכם לשמר את הנתיב שגובש, ללכת על פיו, ולהגיב בצורה הטובה ביותר לכל סטייה מן הנתיב, בין שהיא תלויה בכם, ובין שאין לכם כל שליטה עליה. מרגע שעליתם על נתיב ההצלחה, ואתם מבצעים את כל המהלכים כנדרש, ההסתברות להצלחה עוברת לצד שלכם, וזה בדיוק מה שאנחנו בזכיינות ישראל מקפידים להטמיע אצלכם לכל אורך הדרך בכל תהליך זיכיון אשר הוא.

קבלו את כל התשובות, המידע והנתונים
כדי להבין וללמוד עוד אודות הדרך שלי לעסקת זכיינות, כיצד בוחרים את העסקה הנכונה ביותר עבורכם, כיצד מממשים אותה בצורה הנכונה ביותר, וכיצד מיישמים אותה בצורה האופטימלית, בדיוק כמו תהליך חכם של פרסום בגוגל, כאשר הוא נעשה בצורה טובה יודעים בדיוק איך ליצור תוצאות.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקביעת פגישת היכרות בה תקבלו את כל התשובות, כל המידע וכל הנתונים הדרושים לכם לקבלת החלטה.