• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

הדרך להצלחה

זכיינות היא עסקה הכרוכה בהתחייבויות ארוכות טווח הן מצד הזכיין למזכה, והן מצד המזכה כלפי הזכיין. בהתאם לכך, כאשר אתם נכנסים לעסקת זכיינות אתם רוצים לסלול את נתיב ההצלחה שלכם מראש, לראות בבירור את הנתיב הזה, ולפעול בצורה קפדנית על מנת להישאר על אותו נתיב ולהתקדם בו בצורה שיטתית ורציונלית. מן הסתם, הקמת עסק וניהולו, הם תמיד מהלכים המעוררים בנו רגשות רבים, רגשות של פחד, רגשות של תקווה ורגשות של תאוות בצע. עד כמה שמדובר ברגשות אנושיים לגיטימיים לחלוטין, ישנה חשיבות רבה לנטרל אותם מן התהליך, ולעבוד בצורה רציונלית ומחושבת.

משיגים את המטרות בדרך אל ההצלחה
זכיינות ישראל מעניקה לכם את הדרך להצלחה באמצעות שיטת ייעוץ וליווי עסקי המיועדת להשיג מספר מטרות בדרך שלכם אל ההצלחה: להגדיר את נתיב החדירה, ההקמה והצמיחה שלכם, לכוון אתכם לאורך הנתיב תוך מענה לאירועים ואלמנטים בלתי צפויים, ולוודא שאתם פועלים על פי תכנית אנליטית, מוגדרת מראש, שנותנת מענה על כל המצבים והתרחישים האפשריים ומוציאה מן המשוואה רגשות ופחדים שעלולים להתעורר בתהליך.

שיטת ייעוץ וליווי ייחודית לעולם הזכיינות
שיטת הייעוץ שלנו מספקת לכם מענה מקצה אל קצה, החל משלב בחירת העסק שאותו אתם רוצים לפתוח בזכיינות, דרך בחירת המקום, התנאים, הענף הכלכלי והמאפיינים האחרים של אותו העסק, וכלה בהקמה וניהול בפועל של העסק באופן יום יומי, עד במשך ולאחר השגת ההצלחה המיוחלת. המעורבות הקבועה זכיינות ישראל בתהליך הקמת העסק שלכם מאפשרת לנו להעניק לכם את הערך האולטימטיבי לאורך זמן. אנו חווים איתכם את התהליך, נחשפים לאירועים המלווים אותו, ויכולים לתת לכם שורה של אפשרויות תגובה על מנת להבטיח את המסלול שלכם להצלחה בשיטת זיכיון מוצלחת.

כל התשובות לכל השאלות
שיטת הייעוץ והליווי שלנו נבדלת משיטות אחרות של ייעוץ וליווי, בשורה של פרמטרים אותם נשמח לפרט בפניכם עוד לפני שתחליטו האם לעבוד איתנו. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם, לקבל את כל התשובות, את כל הנתונים ואת כל המידע הדרוש לכם לצורך קבלת החלטה חכמה, ולצאת יחד אל הדרך בדיוק כפי אתר חדש הנעשה אצל חברה המתמחה בתהליך של בניית אתרים, אתר מקצועי, נגיש המותאם בדיוק למטרת העסק, זה מצליח וזה עובד. ככה זה זכיינות.