• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

אודות

הניסיון המצטבר מביא תועלת בדרכים שונות. אחת מהן היא הניצול המיטבי של התובנות הנרכשות במהלך צבירתו. דוגמה- לדעת רבים מופת - לדרך המלך שהלך בה  עדי אביהו חאמי  היא ניצול הידע שצבר בתפקידו כמנכ"ל של ארבעה קניונים  לתפקיד הנוכחי שלו: מנכ"ל פורטל הזכיינות של ישראל. זה המקום ללמוד ולהשכיל על אודות שיטת הזכיינות, מאפייניה, יתרונותיה, חסרונותיה, הפוטנציאל הרב הגלום בה והכדאיות של רכישת זכיינות על מנת ללמוד בהדרגה ובתוך מעטפת תומכת של הדרכה וליווי על העולם העסקי.

זכיינות מזון ואופנה

שני התחומים העיקריים של עסקים בשיטת זכיינות הם מזון ואופנה. מי מכם שרוצים להיות זכיינים יכולים להתוודע אל עשרות חברות בשני תחומים אלה הפועלות במודל זכיינות ולמצוא מקומות חדשים שבהן החברות רוצות לפתוח סניפים או מחפשות מנהלים לסניפים שפתחו זה מכבר. עולם הזכיינות הוא עולם ומלואו. אם תשאלו את עדי חאמי  תקבלו חיזוקים, דוגמאות והמחשות לקביעה זו.

 סוד ההצלחה

סוד ההצלחה של הזכיין אולי אינו כמוס אבל הוא גם לא גלוי לעין כול; לא אחת פענוחו מחייב לימוד, חקר והעמקה במודל הזכיינות. הפורטל מעניק לכם, המתעניינים בשינוי ייעוד בחיים או ברכישת מקצוע, מידע חשוב שיסייע לכם להחליט על התנסות בתפקיד מאתגר ומרתק. כאן תוכלו להיחשף בפני רשתות מזכות רבות המחפשות אנשים עם פוטנציאל להיהפך לזכיינים טובים. לשם כך חשוב ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי של מומחים ולבצע את התהליך באופן מושכל, מדורג, מובנה ושיטתי, תוך ניצול התשתית הניהולית וההדרכתית של הרשת המזכה בתחום הנבחר.

עדי אביהו חאמי והצוות המקצועי המאומן והמיומן שלו יסייעו לכל זכיין בתחילת הדרך (סביר להניח כי בהמשכה יתייתר הצורך בעזרה) בייעוץ. צוות של יועצים פיננסיים, רואי חשבון, יועצי הקמה, מנטורים ומאמנים אישיים,  עורכי דין ועוד נגישים וזמינים עבור מי מכם שמתכננים או מתלבטים האם להיכנס לתחום הזכיינות. עזרה חשובה וחיונית תקבלו גם בתחום הפיננסי שייתן לכם מענה בנושא המימון שנמצא בבסיס כל שיקול של היתכנות וכדאיות.

הזכיינות היא אפוא עולם ומלואו.הצלחה עסקית במודל המבוסס על זכיינות מותנית בשילוב של גורמים שונים, כגון הביקוש למוצר, מיקום הסניף, מיומנותו הניהולית של המנהל והשירות שמעניקים עובדיו ועוד. אם תשאלו את עדי חאמי הרגע שבו תקבלו את ההחלטה על כניסה לתחום הזכיינות עשויה להיזכר, ברבות הימים, החודשים והשנים, כרגע מכונן בחייכם בכלל ובתחום העבודה והפרנסה שלכם בפרט. בהצלחה!