• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

סוגי הזכיינות

סוגי הזכיינות

רכישת זכיינות מרשת אופנה עוזרת לכם לדלג מעל המכשולים הגדולים שבהקמת עסק, ומציבה אתכם במשרת המנהל של חנות אופנה מצליחה ורווחית.
בעסקים חייבים לעבוד חכם, בגלל זה הרבה מאוד אנשים בוחרים לפתוח עסק בתור זכיינים של רשת קיימת. בואו לגלות בדיוק למה.
רכישת זיכיון לחנות אופנת נשים מגייסת למענך את הכוח התדמיתי והשיווקי של מותג קיים ומשגשג, כדי שתתחילי את ההליכה בעולם האופנה ברגל ימין.
להיות זכיין של רשת חנויות בגדים מצליחה יכול להיות חלום שמתגשם עבור רבים. רק צריך לדעת לעשות את הבחירות הנכונות.
לפתוח חנות נעליים לבד זו כמעט משימת התאבדות. הרבה יותר חכם להתחיל את הדרך על כתפי ענקים ולהתפתח משם לחזיתות חדשות עם ניסיון וכסף.
בישראל פועלות מספר רשתות אופטיקה, חלקן מבוססות על רשתות זכיינות, וחלקן, לרבות המובילות שבהן, מבוססות על תכנית זכיינות להרחבת הפרישה הארצית.
שוק הספא הישראלי מבוסס ברובו על מכוני ספא פרטיים המפוזרים בבתים פרטיים או בתי עסק שהוסבו למכוני ספא, ועל מכוני הספא שמציעים בתי המלון בישראל.
בישראל פועלות מספר רשתות צעצועים בעלות נוכחות ארצית רחבה על בסיס רשת סניפים שחלקם אורגניים לעסק, וחלקם מבוססים על מודל זכיינות צעצועים.
בישראל ישנה כמות נכבדת של קוסמטיקאיות פרטיות הפועלות מחדר בביתן, או ממשרד קטן אותו שכרו כדי להסב אותו למכון קוסמטיקה.
בישראל פועלים אין ספור אנשי תיווך, מרביתם בסוכנויות תיווך קטנות ופרטיות, או כמתווכים עצמאיים לחלוטין. יחד עם זאת, על אף שזה לא נראה כלפי חוץ, ישנו מידור ברור מאוד בעולם התיווך הישראלי, כשסוכנויות תיווך מסויימות מקבלות את העסקות השמנות
אם גם אתם חולמים לנהל בית קפה משלכם, לאחר אנשים ולהרוויח בגדול, כדאי לכם להכיר את מודל הזכיינות של בתי הקפה בישראל.
אין ילד שלא חולם לפתוח גלידריה משלו. אם אתם ילדים שהתבגרו ואתם עדיין לא מוותרים על החום לפתוח גלידריה הכירו את שיטת הזכיינות ואת היתרונות הרבים שלה.
חומוס הוא מאכל בינלאומי שמחבר בין אנשים ומייצר קשר בין מדינות. אם גם אתם רוצים לנהל רשת חומוסיות משלכם כדאי להכיר את שיטת הזכיינות שמאפשרת לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום עם מוצרים מנצחים.
תחום המזון הוא תחום תחרותי במיוחד בכל שנה קמים עסקים חדשים שנלחמים על נתח שוק קטן. רוצים לפתוח עסק בתחום המזון? הכירו את השיטה המשתלמת ביותר.
חולמים לפתוח מסעדה? אהבים לארח ולפנק אנשים ורוצים להפוך את זה לעסק מכניס? הכירו את מודל הזכיינות הרווחי והמשתלם שיאפשר לכם להגשים את החלומות.