• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

"זכיינות ישראל" מחפשת אתכם, כריזמטיים ואיכותיים, לרכישת זכיינות

ידוע כי מי שחושב ברצינות על עתידו הכלכלי לא ידשדש בעבודה שכירה בה יש לו תלות רבה במעסיק שאינו רואה עין בעין כמוהו, ועלול לפטרו בכל רגע. הוא גם לא ישחת את זמנו בעסק עצמאי שמכניס אותו למעגל התחרות, ומצריך ממנו השקעה בשיווק, ואם הוא מספיק טוב בתחומו אז גם ביחסי ציבור. מה שהוא יעשה, הוא יעבוד במקצוע בטוח, בו המחיר ההתחלתי שנדרש לשלם על העבודה הוא מינימלי (וכן, המחיר שאנו נציע הוא מאד מינימלי ביחס להוצאות כבדות על שיווק ויח"צ לעצמאיים או ביחס לחרדת הפיטורין שיש לשכירים). כאן, זה המקום לשאול אתכם: האם אתם סבורים שיש מושג כזה "בטוח" בחיים השוטפים, ובפרט בחיי המסחר הישראליים? מובן שלא, אבל יש מסגרת שהיא ממש כמעט בטוחה, ושמעטים הם הנפלטים ממעגל התעסוקה שלה, פשוט כי היא מהיציבות והבטוחות במשק: זכיינות.

מהי זכיינות?

זכיינות היא למעשה מקרה פרטי של הקמת עסק עצמאי. הבה ונבחן את הדמיון והשוני בין שני המקרים. כסף מזומן נדרש להקמת 2 סוגי העסקים? כן. הבאת תנועה (לקוחות וכסף מזומן) לחנות מצריכה שיווק ויח"צ? בעסק עצמאי כן במאת האחוזים. בעסק זכייני כמעט ולא. כעת נבין מהי זכיינות, וכיצד היא עובדת.

כיצד עובדת הזכיינות עבורך?

בזכיינות אתה למעשה צרכן בחנות, אבל אתה לא קונה כבל USB בחנות טכנולוגיה או כוס קפה בבית המרזח. אתה קונה כל מה שיש בחנות, כולל רהיטים, מלאי מכירה, מחשבים וקופות רושמות, ובמזומן. אתה מקבל על קנייתך זיכיון להפעיל את החנות, וחשוב לא פחות: זיכיון להשאיר את שילוט המותג המפורסם של רשת השיווק שמכרה לך אותו. בכך, אתה למעשה פטור כמעט לחלוטין משיווק ופנייה ליחצ"נים, משום שעיקר התנועה תבוא מהעובדה שאתה מנהל חנות מותג מפורסמת וידועה בדיוק כפי שתנועה איכותית באה מתהליך של קידום אורגני מקצועי לאתר.

זכיינות ישראל – רואים את העתיד שלך!

בשונה מהמעסיקים, זכיינות ישראל, פורטל הזכיינות המוביל, רואה עין בעין את עתידך הכלכלי. בשונה מהמאמנים העסקיים שפנית אליהם כשהיית עצמאי, אנחנו לא רוצים את הכסף שלך, אלא את ההצלחה שלך! הירשם לפורטל זכיינות ישראל ובוא להצליח בגדול כזכיין באיזה תחום שתחפוץ!