• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

רעיונות לעסקים קטנים

לא לכל אחד מתאים להיות שכיר ויש אנשים שתפור עליהם להיות עצמאים ואף כאלו שמובילים בתחום העיסוק שלהם. עלך כן לא פעם התשובה האידאלית עבור אנשים רבים היא להיות הבעלים של עסק קטן. באופן שכזה ניתן לשלוט על כל הנעשה, לא היות כפוף לאף אחד, להיות אדון לעצמך ולתת דרור לאישיות הניהולית שלך. הרבה פעמים אנשים מודעים לכך אך כיוון שיש כ”כ הרבה אפשרויות הם פשוט נרתעים ועומדי במקום. אם הכיוון הזה כן מעניין אותך, אתה מוזמן להמשיך לקרוא ולקבל רעיונות נוספים עבור רעיונות לעסקים קטנים.

אהבה

עסק קטן יכול להיות קשור למגוון תחומים. אחד התחומים היותר ידועים נקשר בתחום האוכל. בתחום האוכל ניתן לפתוח דוכן לממכר אוכל מהיר כגון פיצוציה, חנות למשקאות ואפילו מסעדה קטנה. עוד תחום של עסק קטן יכול להיות לדברי אומנות, כך שניתן למכור גם דרך אתרי האינטרנט השונים תכשיטים, פרטי לבוש וכדומה. המפתח להצלחה הוא לבחור תחום שגם ניתן לשלוט בו היטב ובמקביל מושך ומעניין אתכם וקרוב ללבכם. גם שמדובר בעסקים לאהבה יש משקל רב. מתעניינים בעסקים רבים? פרסום בגוגל נותן לכם אינפורמציה רחבה על התחום הרווחי והכדאי ביותר בשבילכם.

הבית כמשרד

היופי של עסק קטן כרוך בעובדה שהוא אינו צריך בהכרח חלל גדול ועל כן גם ניתן לחסוך בהוצאות השכירות ואף יותר מכך, ניתן לעבוד גם מהבית. כיום כאשר המחשב מאפשר לנו להגיע לכל מקום ולתקשר ברמה מידית עם כולם, ניתן לעבוד, לפרסם ולהתפרנס גם ע”י עבודה מהבית. באופציה זו ניתן שללב גם התמחות אישית, כך שאם אתם בעלי מומחיות ספציפית, (גרפיקאי, מטפל ברפואה משלימה, מתרגם, מקים אתרים, יועץ שיווקי וכדומה), בקלות ובנוחות ניתן להפוך את הבית למקום אידאלי לעבוד ממנו. סוג של זכיינות אישית שלכם...

בחצר האחורית

ריבוי של עסקים קטנים ניתן למצוא בעיקר במושבים, במקומות שמרוחקים מהעיר ועל כן התושבים מחפשים דרכים חלופיות להתפרנס. כך שניתן למצוא הרבה פעמים במושב בית קפה, נגריה, סטודיו לקרמיקה, מבשלת יין, סטודיו לתכשיטנות, צורף, חוג יוגה וכדומה. כך שככל שיש יותר כך יש יותר הפריה הדדית, כך מגיעים יותר לקוחות ויש יותר מקורות פרנסה לכולם. זוהי דוגמה חשובה של לאילוץ שמוביל ליצירתיות ורווחיות בדרך אל זיכיון מוצלח.