• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

עדי אביהו חאמי מפורטל זכיינות ישראל מזמין אתכם להיות זכיינים בתחילת הדרך

אם גם אתם מעוניינים להפוך לעובדים רווחיים, עם הכנסה בטוחה, עדי אביהו חאמי מזמין אתכם להיות זכיינים. זכיינות היא מסגרת תעסוקתית בטוחה ביותר, המתאימה למגוון קהלים באוכלוסייה. כאן תוכלו לקרוא על כל היתרונות של הזכיינות, ולדעת למי זה מתאים וכיצד נעשים זכיינים באופן מידי.

מדוע להיות זכיין?

הזכיין, על הנייר, הוא כמו כל עצמאי אחר: הוא צריך להביא כסף מהבית כדי לקנות תכולה של בית עסק כלשהו, אבל בשונה מעסק שהוא לגמרי של החוסך, כאן מדובר בעסק בו יש רישיון לשאת את שלט רשת השיווק. היתרון שבדבר: כמעט חוסר התעסקות מוחלט בשיווק ופרסום, בשל כך שהלקוחות יבואו בזכות השלט שיתנוסס על החנות. זה יכול להיות שלט של מסעדה ידועה, בית קפה מפורסם, חנות בגדים של רשת שיווק נודעת, חנות מותגים שבכל הארץ מכירים, וכד'. התוצאה: קמים כל בוקר, הולכים לעבודה בעסק משלכם, בלי מנהל, וכמעט אף פעם, (למעט מקרים חריגים אולי) אין מחסור בלקוחות. מה עושים אם בכל זאת נעשה שומם בבית העסק שלכם? ניתן לצאת עם מבצעים והחנות מיוחדות בין אם זה באמצעות פרסום בגוגל, פה לאוזן, וניתן מראש למנוע את היובש באמצעות התייעצות מוקדמת עם המומחים מ- "זכיינות ישראל" וביניהם עדי אביהו חאמי.

למי הזכיינות מתאימה?

זכיינות היא מסגרת עבודה המתאימה לעובד שכיר המעוניין בהכנסה נוספת. במקרה כזה הוא עובד עם שותף נוסף המחליף אותו כאשר הוא הולך לעבודתו השכירה. ניתן לעבוד בכך גם כעצמאי ב- 100% משרה, או לעבוד משרה חלקית, עם השלמות של עובדים ומנהלי משמרות אותם תעסיק. המסגרת מתאימה למעשה לכל אדם שיש לו אמביציות להצליח כמנהל וכמקדם-מותג, המבקש לטפח גם את הקריירה האישית שלו בתחום מסוים.

כיצד נעשים זכיינים?

יש לגשת לפורטל זכיינות ישראל ולהתעדכן על זכיינויות שהתפנו. יש להגיש מועמדות רק אם אתם יודעים שזהו התחום שמעניין אתכם, ואשר בו אתם שואפים להצליח ולעסוק בו בעתיד. חשוב להתייעץ עם המומחים של "זכיינות ישראל" לפני צאתכם לדרך חלקה ובטוחה כמנהלים זכייניים טריים.