• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

נתיב יעוץ

מומחים בניהול פיננסי מאז 1993:

חברת "נתיב יעוץ" מתמחה מאז שנת 1993 בניהול פיננסי, פיתוח עסקי ובלווי עסקי של חברות, עסקים וארגונים בכל תחומי המשק, המסחר והתעשייה השונים. החברה מתמחה בתחומי הניהול, הפיננסיים וכמו כן בתחום השיווק.

 

מומחים בגיוס מקורות אשראי:

חברת "נתיב יעוץ" בין יתרת המומחיות שלה, מתמחה גם ובאופן ספציפי בכל תחום גיוס האשראי וגיוס מקורות האשראי. החברה מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות מימון חלקן בנקאיות וחלקן חוץ בנאיות וחלקן מקרנות.

 

ייצוג מול המערכות הבנקאיות וניהול הפעילות הבנקאית:

חברת "נתיב יעוץ" מלווה ומייעצת כמו גם מייצגת את לקוחותיה אל מול המערכות הבנקאיות, מייעלת את התנהלות הפעילות הבנקאית תוך פיצולה ומימוש הפוטנציאלים הפיננסים הגלומים בה. כל זאת בצד גיוס כספים ואשראי ממקורות שאינם בנקאיים.

 

אנשי מקצוע מיומנים בפיננסיים ובנקאים לשעבר:

חברת "נתיב יעוץ" מורכבת מאנשי מקצוע כולם כלכלנים מיומנים, בנקאים לשעבר ויועצים פיננסיים האמונים על עבודתם ויודעים לספק נאמנה תחזיות עסקיות, אסטרטגיות מניבות ותכניות עסקיות למינוף, ייעול, גדילת ופיתוח העסק או החברה.

 

כלי עבודה מפותחים:

חברי "נתיב ייעוץ" נעזרים בתוכנות המתאימות ובכלים ייחודיים ורלוונטים למען הגשת מצע עסקי מניב, פורה וישים.

 

אפשרות חוץ בנקאית לקבלת הלוואה בערבות המדינה:

אחת מן האפשרויות החוץ בנקאיות לקבלת הלוואה, הינה קרן הלוואות בערבות המדינה, המעניקה הלוואות לעסקים וחברות קטנים ובינוניים העומדים בפני פיתוח או הרחבה או כאלו אשר נקלעו לקשיים פיננסיים וזקוקים לסיוע בהון חוזר ובמינוף כלכלי. כל בעל עסק צריך שיהיה לו אשראי עסקי, ולשם כך קיימות חברות אשר עוזרות בגיוס אשראי עסקי.

 

בעלי עסקים אשר וועדת האשראי מצאה מתאימים:

מועמדים לקבלת הלוואה מטעם הקרן בערבות המדינה יהיו חברות או עסקים אשר וועדת האשראי מצאה הצדקה וראתה לנכון להמשיך את קיומם הכלכלי.

 

שירות עסקי ופיננסי מטובי הכלכלנים ובעלי המקצוע:

חברת "נתיב יעוץ" מונה על שורותיה את מיטב הכלכלנים, היועצים העסקיים והפיננסיים ובנקאים לשעבר אשר יעניקו לכם תכנית עסקית ואסטרטגיה מניבה למיצוי הפוטנציאל הפיננסי הקיים בעסק שלכם. כל זאת בד בבד עם ניהול הפעילות העסקית, ניהול הפעילות הבנקאית, ייצוג הלקוחות מול הבנקים, גיוס כספים וגיוס מקורות אשראי.

ליצירת קשר:

nativltd@inter.net.il