• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינים מסעדות

רבים תוהים האם משתלם להיות זכיין של רשת מסעדות והאם כדאי לפתוח מסעדה בזכיינות או לא. על מנת לענות על שאלה זו הוקם פורטל “זכיינות מזון ישראל” ובאתר תיהנו ממידע מקיף על עולם הזכיינות בישראל, לרבות בתחום המזון והמסעדנות. זכיינים של מסעדות נהנים ממגוון יתרונות כמו המוניטין של הרשת, התפריט הידוע והמוכר, שיטות ניהול המביאות לרוב להצלחה ולרווחים ומפרסום של הרשת. חשוב לדעת כי שיטת הזכיינות תופסת תאוצה בארץ, בתחום המסעדות ובמגוון תחומים אחרים. לכן, כדי לספק מענה ליזמים המעוניינים לפתוח מסעדה בזכיינות הוקם האתר והנכם מוזמנים לחפש מבחר הזדמנויות עסקיות של רשתות המזון הידועות והמוכרות בארץ וליהנות מסל שירותים מקצועיים רחב של אנשי המקצוע שלנו המציעים עבורכם ידע וניסיון רב בעולם הזכיינות ובעולם המסעדות בפרט.

מהו זכיין?

כאמור, שיטת זכיינות הינה שיטה פופולארית בארץ ובחו”ל ולמעשה היא מודל עסקי אשר התפתח לאורך השנים. בשיטת הזכיינות נחתם הסכם בין רשת מסעדות לאיש עסקים/ יזם המעוניין להשתמש בלוגו ובשם של הרשת, למכור תפריט ידוע וללמוד ממנה את שיטות הכנת האוכל ושיטות הניהול שהביאו להצלחת הרשת. הזכיין פותח סניף עצמאי באמצעות השקעה מהונו האישי והוא עושה כל שביכולתו על מנת להצליח ולייצג כראוי את הרשת. למעשה, הזכיין נהנה מיתרונות רבים והוא מקבל, על פי רוב, מהרשת המזכה את הכלים הנדרשים על מנת להצליח ולהרוויח.

שיטה להצלחה

זכיינים של מסעדות זוכים להשתמש בשם של הרשת ובכלים השונים כמו תפריט, שיטות ניהול, ספקים וכד’ על מנת להצליח עם הסניף שלהם בתהליך זיכיון שכזה. עליהם לעמוד בהתחייבויות הכתובות בחוזה הזכיינות אך הסיכוי להצלחה נחשב לגבוה יותר לעומת פתיחת מסעדה פרטית. הזכיין מקבל הכשרה מקצועית ברשת יחד עם צוות עובדיו (טבחים, מנהל משמרת, מארחת וכו’) ולאחר תקופת ההכשרה וליווי ראשוני של צוות מקצועי של הרשת הזכיין מנהל עצמאית את הסניף ויכול להצליח ולממש את הפוטנציאל העסקי של העסק. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שרוכשים זכיינות למסעדות ואנו עומדים לשירותכם ומציעים לכם מידע מפורט באתר וצוות מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך ועד לרכישת הזיכיון ולהקמת העסק.

ההצלחה בתהליכי זיכיון מחכה לכם, כאשר עושים זכיינות כמו שצריך מצליחים..ובגדול! זכיינות נעשית כמו תהליך מוצלח של פרסום בגוגל, כך אפשר להגדיל רווחים, לממש פוטנציאל ולהצליח.