• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

זכיינות פיצה האט

כל בית בישראל מכיר את חברת פיצה האט. חברה זו מספקת פיצות איכותיות לצד אווירה של מסעדה מפנקת. פיצה האט אינה מסתפקת רק במכירת פיצה, אלא לצידן ניתן גם למצוא פסטות, סלטים ואף קינוחים. גולת הכותרת של פיצה האט היא “פיצה פאן” אשר ידועה ביתרונה על שאר הפיצות כיוון שהבצק שלה הרבה יותר עבה משאר הפיצות שקיימות ועל כן קשה למצוא לה מתחרים.

רווח לשני הצדדים

לפני לא הרבה שנים הרשת השכילה לפתוח את שעריה לפני אנשים שרוצים להחזיק בזיכיון שלה, זכיינות פיצה האט. מדובר ברשת בינלאומית שמתגאה בשיטת הזכיינות האמריקאית. כיום רשת פיצה האט גאה להחזיק בלא פחות מ 50 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ. חלק מהסניפים שייכים לרשת ואילו החלק הנותר שייך לקטגוריה של זכיינות פיצה האט. כיוון שלפיצה האט יש שם ממותג ומוכר, לא מדובר רק במוצר איכותי וטעים שיש לו ביקוש רב, אלא גם בפירמה ששמה הולך לפניה. כך שאם אדם משכיל להצטרף אל שורות הזכיינים שלה, הרי שכבר מדובר בחצי הצלחה.

צעד ראשון

אתר זה הנו ההזדמנות שלכם לעשות את הצעד הראשון בדרך להצלחה, בדרך לחבירה לאחת מהרשתות היותר מוצלחות וידועות בתחום האוכל. אם גם אתם מזהים את הרווח הגלום בעשייה שכזו, אתם מוזמנים לנצל את פלטפורמת האתר על מנת לחבור אל נציגי חברת פיצה האט. לאחר שיחה יותר מקיפה עמם תהיו כבר עם שני צעדים בדרך להצלחה כיוון שתוכלו להתחיל בתהליך רכישת זכיינות פיצה האט. דרוש זכיין לפיצה האט -האם זה אתם?

מחפשים זכיינים

בתקופה האחרונה רשת פיצה האט מחפשת אחר זכיינים רציניים נוספים שייצגו אותה בכבוד בנתניה, (פולג), חיפה, זכרון יעקב, סחנין, אור עקיב ויוקנעם. אם נראה לך שאתה האיש המתאים למשימה וזו ההזדמנות לה חיכית, פנה עוד היום אל נציגי החברה. באתר זה תמצא את פרטי ההתקשרות ואת המידע המשלים. כך שאם עד היום פיצה איכותית הייתה רק פינוק, הרי שמהיום היא עשויה לקדם אותך לעבר דרך עסקית טעימה ומשגשגת. בדיוק כמו שתהליך של קידום אורגני מקדם כל אתר. פנה עוד היום, שמע את התנאים המשלימים ותחליט לבד אם אתה חובר למשפחת פיצה האט.