• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות מסעדות

האם אתם חולמים לפתוח מסעדה חדשה? האם אתם מחפשים זיכיון של רשת מסעדות ידועה ומוכרת? אם כך, בפורטל זכיינות המזון של ישראל תוכלו לחפש מגוון מודעות והזדמנויות עסקיות המתאימות וממתינות רק לכם. בפורטל תיהנו ממידע חשוב ומקיף אודות שיטת זכיינות המזון ותוכלו לקרוא על כל הרשתות הידועות והמוכרות אשר מציעה זיכיונות למכירה. כדאי לדעת כי לשיטת הזכיינות יש יתרונות רבים אך ההיצע רחב ולכם הבחירה אינה פשוטה וחשוב לקבל ייעוץ מקצועי וליווי עסקי על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובקיאים בתחום. צוות “זכיינות מזון ישראל” מציע לכם קשת רחבה של שירותים, ביניהם ייעוץ וליווי עסקי לכל אורך שלבי הבחירה, החתימה על הסכם הזכיינות ועד להקמת המסעדה והגשמת החלום שלכם.

מסעדה עם מוניטין

פתיחת מסעדה חדשה דורשת השקעה גבוהה וחשוב לדעת כי מסעדות רבות אינן מצליחות לשרוד את השנה או השנתיים הראשונות בגלל מיעוט לקוחות, ניהול תזרים מזומנים לקוי, ניהול לא נכון של העסק ומעוד מגוון סיבות. אוכל, כולל זכיינות מסעדות טעימות, יכול להוות פתח לעולם ההצלחה. זכיינות מסעדות מאפשרת ליזם ליהנות מכל היתרונות של שיטת הזכיינות וממוניטין של הרשת. בנוסף, בהתאם לתנאי הסכם הזכיינות, עובר הזכיין וצוות העובדים שהוא מגייס הכשרה מקצועית ברשת המזכה וכך נחסכים ממנו משאבים רבים והוא לומד לנהל את העסק על פי שיטת עבודה מוצלחת המבוססת על ניסיון רב שנים והצלחה של אחרים. כידוע, המסעדה החדשה חייבת לעמוד בציפיות הלקוחות ולהגיש אוכל טעים אך כדי להשיג לקוחות חדשים ולהתמודד בהצלחה עם התחרות הגבוהה בענף המסעדנות כדאי לרכוש זיכיון מרשת ידועה ופופולארית וליהנות מהמוניטין הרבה ומהידע שהיא מעניקה לזכיין. אוכלוסיית שומרי המסורת יודעת כמה קשה למצוא מסעדות כשרות במרכז, אז אם אתם מחפשים מסעדות כשרות בתל אביב אנחנו שמחים לבשר שחיפושכם הסתיים.

הצלחה עסקית

שיטת זכיינות בתחום המזון הוכיחה את עצמה והיא נחשבת לפופולארית ומבוקשת בארץ. לפנית רכישת זכיינות מסעדות חשוב לבצע בדיקות מקדימות, לשוחח עם זכיינים אחרים על מנת להבין האם העסק כדאי מבחינה כלכלית ומה הרשת מציעה לזכיינים. לכן, חשוב לפנות לייעוץ מקצועי ואנו עומדים לשירותכם משלב בחירת הזכיינות לרשת מסעדות זו או אחרת ועד להקמת המסעדה. אנו מציעים סל שירותים רחב ונעמוד לצדכם בזמן החתימה על הסכם הזכיינות. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לענות על כל שאלה ובקשה.

הגשמת חלומות בתחום הזכיינות היא תפקידנו, חשבו על כך , אתם הולכים לחברה המתמחה בתחום של בניית אתרים - תרצו אתר אשר מותאם בדיוק לצרכים שלכם וכך זה זכיינות בחרו בתחום שהכי מתאים לכם. לצרכים שלכם ולתחומי העניין כי כך...מגיעים להצלחה מהירה.