• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות לרשתות מזון

האם אתם מתכננים לרכוש זכיינות לרשתות מזון? מעוניינים להיכנס לעולם המרתק של ענף המזון? בפורטל “זכיינות מזון ישראל” תמצאו את כל המידע הנדרש כדי ללמוד על תחום זכיינות המזון ולפניכם מידע מועיל ומקיף בנושא רשתות המזון בארץ המציעות זיכיונות למכירה. לפני קניית זכיינות לרשת מזון זו או אחרת יש לבצע בדיקות מקיפות וחשוב להבין את המודלים השונים בתחום הזכיינות. חשוב לבצע את התהליך עם ייעוץ מקצועי ואנו מציעים עבורכם צוות מומחים מנוסה ומוכשר בתחום. זכיינות לרשתות מזון מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות הרשת ולקבל כלים חשובים הנדרשים להצלחה אך חוזי הזכיינות שונים בין רשתות המזון ויש להיערך לקראת קניית הזכיינות מבחינת מימון ולהיערך נכון לפני הקמת עסק חדש בתחום המזון הנחשב לאחר התחומים התחרותיים ביותר.

ליהנות מכל היתרונות

קניית זיכיון מרשת מזון ידועה ומוכרת טומנת בחובה יתרונות וחסרונות. לרוב, היתרונות הם רבים ומאפשרים ליזם לפתוח סניף עצמאי ולהשתמש בשם של הרשת ובמותגים שלה, ליהנות מהמוניטין שהרשת צברה וללמוד את שיטות הניהול שהוכיחו את עצמן. יש מודלים שונים בעולם הזכיינות ולכן לפני שחותמים על ההסכם חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ולבדוק את ההסכם על ידי עורך דין המתמחה בנושא. צוות “זכיינות מזון ישראל” מציע לכם מגוון שירותים עסקיים כמו ייעוץ וליווי עסקי, ייצוג בפגישות עם רשתות המזון המציעות זכיינות למכירה, מציאת פתרונות מימון, בדיקת כדאיות כלכלית ועוד. כאמור, לקניית זכיינות לרשתות מזון יש יתרונות רבים אך יש לשוחח עם זכיינים אחרים של הרשת על מנת לבדוק את העובדה המשותפת עם מנהלי רשת המזון ולהבין האם כדאי לרכוש זיכיון מהרשת. חשוב לדעת תהליך של זכיינות צריך להיעשות עם גורם מקצועי המומחה בתחום בדיוק כפי שתהליך של מיתוג צריך להיעשות עם חברה המתמחה בתחום זה.

ליווי מקצועי

לפני רכישת זכיינות לרשתות מזון יש לבדוק פרמטרים רבים ובראשם האם היזם יכול להתמודד עם העלויות הגבוהות הדרושות להקמת עסק בתחום המזון ולקניית הזיכיון מהרשת. יש לבדוק את המיקום וקהל הלקוחות הפוטנציאלי וחשוב להכין תכנית עסקית על מנת לבדוק את הכדאיות הכלכלית של העסק. הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או לפנות ליועצים המקצועיים שלנו שילוו אתכם משלב בחירת הזכיינות ועד לחתימה עם ההסכם והקמת הסניף.