• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

זכיינות לרולדין

ישנם אנשים רבים שרק לשמע המילה רולדין הם מריחים עוגה מיוחדת, מאפה ריחני וטרי או עוגייה פריכה, חמה המלווה ספל מהביל של תה, שוקו או קפה. כאשר מדובר בחגים, למשל, רולדין היא ברירת המחדל עבור אלפי לקוחות בקניותיהם עוגות דבש, סופגניות, אוזני המן, מאפי גבינה או פשטידות ועוד. לצד מוצרים ייחודים ועונתיים אלה, ישנו תפריט עשיר וססגוני של עוגות, עוגיות ומאפים מכל הסוגים, כאשר כל המוצרים עשויים מחומרי גלם מעולים ומשובחים במיוחד ההופכים אותם לרמה אחת מעל מאפים מקבילים במקומות אחרים.

למה רולדין?

אם תהיתם לעצמכם כיצד ניתן לעמוד בראש סניף של רשת רולדין, כדאי שתכירו את מי שמובילה בארץ את תחום זכיינות המזון של מסעדות, בתי קפה וחנויות למזון מהיר – חיה ליאורה. חיה ליאורה ליוותה והכשירה מאות ואלפי זכיינים העומדים בהצלחה ומובילים אלפי סניפים של רשתות גדולות וחברות מוכרות בשוק המזון בארץ. אין ספק שחיה ליאורה היא השם החם בתחום ומהווה את הגורם המקשר בין חברות הזקוקות לזכיינים לצורך ניהול והפעלת סניפים בכל הארץ ובין מועמדים מתאימים להתחלת התהליך.

כאמור, רשת רולדין היא לא רשת רגילה של בתי קפה. מדובר באחת הרשתות המובילות, אם לא המובילה שבהן, למאפים מכל הסוגים – מתוקים ומלוחים, חלקם ללא סוכר, ניתן לקנות לפי משקל ולקחת או לשבת במקום עם כוס של משקה חם וקר וגם להזמין סוגים שונים של מאפים המתאימים לאירועים ואירוח. רשת רולדין מתגאה בתפריט ייחודי וסוגים מיוחדים של מאפים שלא תמצאו בשום מקום אחר ולכן מי שעומד בראש הסניפים ומנהל אותם חש לעיתים קרובות שליחות ורצון עז להפתיע את הלקוחות ולפנק אותם באופן מושלם.

בתקופה האחרונה הרחיבה רשת רולדין גם לעולם זכיינות כפי שלא היה בעבר, ואת התפריטים שמציעות הקונדיטוריות שלה, וניתן להזמין גם ארוחות קלות כגון ארוחות בוקר, מבחר מגוון של סלטים, מנות של פסטות ומנות המתאימות לילדים. גם כאן לא חוסכת הרשת ומציעה מנות העשויות ממיטב חומרי הגלם בתעשיית המזון וכל מי שטעם יודע שהמנות ברולדין מיוחדות ועימות במיוחד הודות לחומרי גלם אלה.