• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות גלידה

תחום זכיינות המזון תופס נפח שוק רב בין מסעדות, בתי קפה וסניפים של רשתות גדולות בכל רחבי הארץ. מדובר בשילוב נוח של עצמאות וליווי מקצועי ועסקי צמוד שהרבה אנשים שמאסו בלהיות שכירים בוחרים בו ומעדיפים למצוא את מקומם כחלק ממנו. מי שחושב על כיוון זה חושב על האפשרות שלו להיות אדון ומנהל לעצמו בלי מנהלים מעליו, האפשרות של ניהול עצמי של עסק או סניף קטן וכל זאת כמובן תחת ההשגחה של הנהלת הרשת המדוברת.

איך הופכים לזכיינים בתחום הגלידה?

כאשר מדובר על זכיינות גלידה מדובר על מאכל אהוב במיוחד כאן בישראל המתאים לאכילה בכל ימות השנה. הקיץ בישראל חם ולח במיוחד וגם החורף הקר קצר ובמהלך הימים הקרים אנשים רבים נהנים לאכול גלידה למרות הקור. מסיבות אלה גלידריות תמיד מבוקשות, בכל מקום בארץ ותמיד יהיה ביקוש לעוד ועוד חנויות גלידה. בדיוק כפי שתמיד יהיה ביקוש לעוד רעינות של פרסום בפייסבוק. תמיד יש לזה ביקוש. בנוסף, הקונספט של גלידה כולל, לעיתים קרובות, תוספות אחרות כמו פרוזן יוגורט, דוכן קרפ או פנקייק והכנת מילקשייק ומיצים טבעיים במקום. אפשרויות אלה מעשירות את המגוון וכמובן מזמינות יותר אנשים להגיע ולהנות.

רוצים להפוך בעצמכם לזכיינים של חנות גלידה? החלטה מצוינת! אתם מוזמנים להכיר את המובילה בתחום הכשרת הזכיינים בתחום המזון – חיה ליאורה. בקורות החיים שלה נוכל למצוא מאות זכיינים שנקלטו בהצלחה מרובה למגוון חנויות, מסעדות, בתי קפה וסניפים של חברות מהגדולות והמובילות בשוק המזון בארץ. חיה ליאורה מלווה במקצועיות ואכפתיות את התהליך כולו, מתחילתו באיתור המועמד לתהליך זכיינות ועד לשלב הסופי, שבו נפתח או מוקם הסניף אותו ינהל המועמד והתחלת עבודתו באופן עצמאי.

חיה ליאורה ידועה בתחום כמובילה, מקצועית, מנוסה ומיומנת וחברות מוכרות רבות פונות אליה על מנת לקבל ממנה את שירותי האיתור, גיוס, הכשרה, התאמה והחיבור בין הזכיין ובין החברה. הזכיין הופך להיות נציגה של החברה בסניף אותו הוא מנהל ועליו לאזן בין שמירת האינטרסים של החברה אל מול שירות הלקוח, עמידה ביעדי מכירות וכמובן סטנדרטים הקשורים בעיסוק בתחום המזון והמסעדנות. חיה ליאורה תעמוד ברקע כל הזמן. דרוש זכיין - אתה מעוניין?