• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות תיווך

בישראל פועלים אין ספור אנשי תיווך, מרביתם בסוכנויות תיווך קטנות ופרטיות, או כמתווכים עצמאיים לחלוטין. יחד עם זאת, על אף שזה לא נראה כלפי חוץ, ישנו מידור ברור מאוד בעולם התיווך הישראלי, כשסוכנויות תיווך מסויימות מקבלות את העסקות השמנות, האטרקטיביות והרווחיות, בעוד אחרות צריכות להתמודד עם נכסי נדל"ן שבעלי הנכס לא מצליחים להתמודד עם מכירתו או השכרתו. אחד הסודות החשובים בעולם זה, הוא הצטרפות לרשת תיווך מצליחה ומבוססת, שיושבת על הצד הנכון של ספסל התיווך הישראלי.

עושים את זה נכון

הצטרפות לרשת כזאת אפשרית עבורכם באמצעות מודל זכיינות תיווך המיושם על ידי רשתות מובילות בישראל המבססות על מודל זה את כל אסטרטגיית הצמיחה וההתרחבות שלהן. מדובר במודל בו שני הצדדים מנצחים, הרשת זוכה לסניף נוסף, למתווך נוסף שעובד למענה, והמתווך נהנה ממטריה יקרה מפז של שיווק, פרסום, יחסי ציבור, תפעול, לידים, קשרים ונטוורקינג וכמובן ידע מקצועי ויכולות מקצועיות. אך כדי להצטרף לרשת תיווך כזאת, יהיה עליכם להכין את עצמכם, ולבצע את הפנייה אל הרשת בצורה נכונה, וזה רק השלב הראשון.

עומדים בצד של ההצלחה

במשך שנים ארוכות של פעילות בעולם הזכיינות הישראלי, רכשה זכיינות ישראל ידע מקצועי יקר מפז על עולם זה, ידע מקצועי שיכול להיות ההבדל הדק שבין קבלת זיכיון, או הצטרפות לשורה ארוכה של יזמים שניסיון הזכיינות שלהם לא צלח, לרבות בתחום של זכיינות תיווך. אנו מציעים לכם את היכולת להתחבר עם נציגיה הבכירים של כל רשת תיווך בישראל, לבנות את הקייס המנצח שלכם, ולהציג אותו בפני נציגי הרשת בצורה רציונלית, חכמה ונכונה כדי פשוט מאוד להצליח.

הזדמנות שלוקחים בשתי ידיים

כל שעליכם לעשות הוא לנצל את ההזדמנות שאנו מציעים לכם, ובעצמנו רוצים מאוד שתקחו בשתי ידיכם, לפנות אלינו עוד היום לקביעת פגישת היכרות, ולקבל את כל המידע, הנתונים והתשובות שעל בסיסם תוכלו לקבל החלטה חכמה ומושכלת לגבי המשך הדרך. כיזמים צעירים, עליכם להשאיר את החלום והחזון גבוה ומול העיניים, אך לצד זאת עליכם לנהוג כאנשי עסקים רציונליים, וזה בדיוק מה שאנו מסייעים לכך לעשות.

Pic