• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות קוסמטיקה

בישראל ישנה כמות נכבדת של קוסמטיקאיות פרטיות הפועלות מחדר בביתן, או ממשרד קטן אותו שכרו כדי להסב אותו למכון קוסמטיקה. אם גם את קוסמטיקאית המחפשת את הפריצה הלאה, ורוצה להשתלב ברשת קוסמטיקה מצליחה, זכיינות ישראל מציעה לכם את האפשרות להצטרף לרשתות קוסמטיקה שונות בישראל על בסיס מודל זכיינות קוסמטיקה שמיישמות הרשתות השונות. בהצטרפות לרשת קוסמטיקה, את נהנית ממגוון רחב של יכולות עסקיות לרבות יכולות שיווק, פרסום, יחסי ציבור, מותג מבוסס, תפעול, פיננסים וכמובן מידע מקצועי רב בעולם הקוסמטיקה.

עוזרים לך לגדול, לצמוח ולהתרחב

בהשתלבות ברשת קוסמטיקה על בסיס מודל זכיינות קוסמטיקה, תוכלי להרחיב את הידע המקצועי שלך, ולהרחיב את היקף השירותים שאת מציעה ללקוחותייך, למנף את המטריה השיווקית שמעניקה לך הרשת ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלך עשרות מונים מבסיס הלקוחות הקיים שלך כיום. וכשהכל נשמע כל כך נפלא, חשוב שתביני שהצטרפות לרשת קוסמטיקה כזכיינית הוא לא עניין של מה בכך, ורשתות הקוסמטיקה בוררות היטב את האנשים איתם הן עובדות.

בונים קייס מנצח

בדיוק מהסיבה הזאת, מציעה לך זכיינות ישראל את היכולת לבנות קייס מנצח, לחבור אל נציגיה הבכירים של הרשת, ולעלות על נתיב ההצלחה. בניית הקייס מתחילה בתכנון נכון, בבניית הרציונל של הפיכתך לזכיינית הרשת, בבניית חבילת ערך אטרקטיבית שלך לרשת, וביכולת שלך לחבור אל הרשת ולהעביר לה את כל אלה בפגישה אחת בודדת או בסדרת פגישות. בהמשך הדרך, יהיה עלייך לעבור תהליך מורכב של בחירת מיקום, הקמת העסק, ביסוס העסק ופיתוחו באופן רציף ושוטף.

מחדר הבית למכון ספא מעוצב

לאורך שנים של התמחות בעולם הזכיינות הישראלי, רכשה זכיינות ישראל שורה של יכולות מתקדמות בתחום זה, לרבות בתחום של זכיינות קוסמטיקה, והקפיצה יזמיות צעירות רבות ממכון הקוסמטיקה הקטן בחדר הבית שלהן, אל מכון קוסמטיקה מעוצב, מרווח ופעיל נון סטופ. כל שעלייך לעשות הוא לנצל את ההזדמנות שאנו מעניקים לך, ליצור איתנו קשר לקביעת פגישת היכרות, לקבל את כל המידע והנתונים הדרושים לך לקבלת החלטה, ולקבל את ההחלטה שנראה לך לנכון לקבל, תהיה אשר תהיה.

Pic

Pic

Pic