• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות צעצועים

בישראל פועלות מספר רשתות צעצועים בעלות נוכחות ארצית רחבה על בסיס רשת סניפים שחלקם אורגניים לעסק, וחלקם מבוססים על מודל זכיינות צעצועים. ענף הצעצועים בישראל הוא אחד הענפים הבולטים שבו עוד נותרו בתי עסק פרטיים קטנים רבים, ולצד זה פוטנציאל רב להתרחבות רשתות, כפי שקורה כמעט בכל הענפים הקמעוניים בארץ במהלך שני או שלושת העשורים האחרונים. מודל הזכיינות מאפשר לכל אחד לפתוח עסק מצליח בתוך רשת עם הצלחה מוכחת, מחזור עסקי מוכח, ושורת רווח מוכחת, תוך קבלת מטריה עסקית רחבה אליה היה מייחל כל יזם בכל תחום עסקי.

מעניקים לכם את הזכות לזיכיון

אלא שאם מדובר במודל כל כך אטרקטיבי להקמת עסק קמעונאי, מדוע לא כולם עושים זאת? ובכן, להיות זכיין של רשת זו זכות שיש להשיג, וכדי להשיגה יש לעשות את הדברים הנכונים בדרך הנכונה. כמובן, שגם הצטרפות זכיין חדש לרשת היא זכות גדולה לרשת עצמה, אך מן הצד השני, גם לקבל את אותו הזיכיון היא זכות שלא כל אחד עומד בתנאים לקבל אותה. זכיינות ישראל היא חברה המתמחה בעולם הזכיינות ובכלל זה גם במודל זכיינות צעצועים. התמחות זו והשירותים המבוססים עליה, יכולים להיות בדיוק ההבדל בין היכולת שלכם לקבל את הזיכיון המבוקש, ובין הצטרפותכם לשורה ארוכה של יזמים שלא השכילו לעשות את האקסטרה מייל הנדרש להצלחה.

ליווי, תמיכה וחיבורים עסקיים

זכיינות ישראל מציעה לכם את האפשרות להשתלב בכל מסלול זכיינות צעצועים ברשתות הצעצועים השונות בישראל, ובכלל זה בניית התשתית הנדרשת לפנייה אל נציגי הרשת, חבירה ישירות אל נציגי הרשת שתבחרו, וכן ליווי ותמיכה עסקית, מסחרית ושיווקית כבר מן השלב הראשון ועד הגעה אל היעד. לאורך שנים של פעילות בתחום הזכיינות בישראל, בנתה זכיינות ישראל שורה של יכולות עסקיות מתקדמות לרבות רשת נטוורקינג עניפה בכל ענפי הכלכלה בישראל לרבות ענף הצעצועים. כל שעליכם לעשות הוא לנצל את ההזדמנות, ליצור קשר עם זכיינות ישראל, לקבל את כל המידע, הנתונים והתשובות שאתם זקוקים להם, ולקבל החלטה בצורה חכמה ומושכלת, תהיה אשר תהיה ההחלטה. 

הענק הירוק

כפר השעשועים

הפנינג

להיט בראש

מילגה

עידן 2000