• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות ספא

שוק הספא הישראלי מבוסס ברובו על מכוני ספא פרטיים המפוזרים בבתים פרטיים או בתי עסק שהוסבו למכוני ספא, ועל מכוני הספא שמציעים בתי המלון בישראל. בנוסף לכך, ישנן מספר רשתות בודדות המציעות שירותי ספא בכל רחבי הארץ, בסטנדרטים גבוהים ואחידים, ורובן מבוססות על התרחבות וצמיחה במודל זכיינות ספא. מודל זה מאפשר לכל אחד, גם לכם, להקים סניף של רשת ספא בכל מקום ברחבי הארץ, ולבנות לעצמכם עסק עצמאי, תוך שאתם נהנים ממטריה עסקית רחבה ויציבה בתחומי השיווק, הפרסום, יחסי הציבור, התפעול והפיננסים, וכמובן בהיבט המקצועי סביב השירותים והמוצרים שמספקת הרשת ללקוחותיה.

מזניקים אתכם להצלחה

אחרי שאמרנו את זה, קבלת זיכיון במסגרת מודל זכיינות ספא הוא אינו תהליך פשוט וטריוויאלי, ועל אף שאתם כיזמים מרגישים שאתם רוצים ויכולים לכבוש את העולם, אתם רוצים לפנות מעט מקום לרציונל, מבלי לפגוע כמובן, בחלום. זכיינות ישראל היא חברה המתמחה בעולם הזכיינות הישראלי, ובמשך שנים ארוכות של פעילות בתחום זה, צברה ורכשה החברה יכולות מתקדמות בהזנקת יזמים צעירים אל מסלול ההצלחה בזירת הזכיינות בענפים כלכליים שונים ומגוונים ובכלל זה בענף שירותי הספא. באמצעות ספא תוכלו להשיג חיים רגועים יותר עם מגע נעים ורח.

מכוונים אתכם גבוה

זכיינות ישראל מציעה לכם הזדמנות, וכל שאתם צריכים לעשות הוא לנצל אותה, ולייצר לעצמכם נקודת פתיחה גבוהה יותר, אטרקטיבית יותר, ובעלת סיכויים רבים הרבה יותר להצלחה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקביעת פגישת היכרות במהלכה תקבלו את כל התשובות, המידע והנתונים הדרושים לכם לקבלת החלטה מושכלת וחכמה, תהיה אשר תהיה ההחלטה שלכם. אנו מציעים לכם תמיכה וליווי עסקיים, חבירה אל נציג הרשת הנבחרת על ידכם, שורה של נתונים כמותיים ואיכותיים על ענף הספא והרשת הספציפית ועוד.

מחברים, תומכים ומלווים

לאורך השנים, בנינו רשת נטוורקינג עניפה באמצעותה יש באפשרותנו לחבור אל כל רשת ספא בישראל, ישירות אל נציגיה הבכירים האחראים על פעילות הזכיינות. אנו מסייעים לכם בבניית חבילת הערך שאתם מציעים לרשת, בקביעת הפגישה עם נציגי הרשת, ובהצגת חבילת הערך בפניהם. בהמשך הדרך, אנו מסייעים לכם בכל תהליך בחירת המיקום, ההקמה, ההתבססות והריצה להצלחה.

Pic

Pic