• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות מסעדות

החלום על מסעדה פרטית הוא חלום שמשותף להרבה אנשים. לא כולם יודעים אבל כיום עם זכיינות מסעדות קל יותר מתמיד לממש את החלום הזה ולנהל מסעדה משלנו. לכל מי שתוהה איך מתחילים וכיצד משתלבים בעולם המסעדות הכה תחרותי, נסביר כי שיטת הזכיינות בתחום המסעדות מציידת את כל מי שמעוניין לנהל מסעדה בנקודת פתיחה טובה במיוחד לניהול מסעדה באופן עצמאי. ראשית נסביר מהי שיטת הזכיינות ומהם היתרונות שלה.

ממה ניזונה המסעדה?

מסעדה ניזונה מעל לכל ממוניטין ומשם שעובר פעמים רבות מפה והאוזן. המשמעות היא שלוקח זמן רב למדי עד שמסעדה מתקבעת בדעת הקהל ולכם כל מי שמעוניין לפתוח מסעדה חייב בראש ובראשונה להכיר את האתגר השיווקי. התחום תחרותי מאד וההיצע רב לעומת הביקוש הנמוך יחסית בישראל הקטנה, אך שיטת הזכיינות מתגברת על המכשול הזה בכך שהיא מאפשרת ליזם הצעיר לנהל מסעדה שהיא בעצם מותג. הזכיין בעצם פותח חנות שבה הוא מציע תפריט זהה לזה של הרשת במחירים זהים. 

שיווק

המסעדה מעוצבת באותו האופן ונושאת את הלוגו של המקום ומבחינת הלקוח בכל מקום בארץ הוא נכנס למעשה שהוא כבר מכיר והיא בעלת נוכחות בשוק המסעדות. זה מפנה את היזם מביצוע מלאכת שיווק סיזיפית בתקופה הראשונה של העסק מפני שהוא מוכר מוצר מוכר שלו קהל לקוחות קבוע. יתר על כן, הוא מתפנה מעבודת השיווק שמנוהלת על ידי הרשת מה שחוסך משאבים, עלויות והרבה כאבי ראש.

עבודה עם גורם מקצועי

יתרון נוסף הוא באפשרות לעבוד עם חברה שמנוהלת באופן מקצועי, בעלת ניסיון ושברשותה מודל עסקי מוצלח שמוכיח את עצמו זמן רב. עם הליווי המקצועי מבטיח לעמו היזם שכל האינטרסים העסקיים שלו ימומשו והוא מקבל יעוץ פיננסי, משפטי ועסקי שמצייד אותו בכלים משמעותיים לצלוח את האתגרים שיעמדו בפניו ממיטב האנשים בתחום. אם גם אתם חולמים לנהל מסעדה משלכם ורוצים להבטיח לעצמכם כניסה חלקה לעולם המסעדנות זכיינות מסעדות היא הדרך עבורכם. 

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic

Pic