• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות חנות נעליים

הרבה אנשים שואלים את עצמם האם עדיף להקים חנות עצמאית או ללכת על מודל הזכיינות. בתחום האופנה, ובמיוחד בתתי התחומים שלו כמו הנעלה למשל, הבחירה ברורה. לא רק שפתיחת חנות נעליים משלכם עולה הון, גם רכישת המלאי דורש השקעה עצומה של כסף לאורך זמן רב, הרווחים קטנים מאוד בשנים הראשונות (אלא אם תגבו אלפי שקלים עבור נעליים), והתחרות שעומדת מולכם היא ענקית. איך תתחרו ברשתות גדולות כמו קליגולה או טבע נאות, שלהן כבר עשרות אלפי לקוחות חוזרים ומרוצים? תמיד אפשר לחבור אליהן.

השלב הבא לאחר הזכיינות הוא עיצוב פנים של חלל החנות, בשלב זה מומלץ להעזר באיש מקצוע אשר עוסק בהדמיות תלת מימד, הדמיית חנות בגדים , חנות נעליים וכ'ו. דבר זה יאפשר לך לראות בתלת מימד כיצד חנות הנעליים שלך תראה.
יוצא שכולם מנצחים

מודל הזכיינות הוא מצב של Win-Win. מצד אחד הרשת מרוויחה, כי היא יכולה להרחיב את עצמה, לפתוח עוד סניפים ברחבי הארץ ועדיין להצליח להתנהל ביציבות על ידי פיזור והאצלת סמכויות (כמוכם). מצד שני, אתם מרוויחים אפילו יותר מהחסות של הרשת עליכם. כל פרסומת בטלוויזיה, שעולה עשרות אלפי שקלים ומגיעה למיליוני בתים, למעשה מפרסמת גם את הסניף שלכם. כל שנה שעברה והמותג שאליו אתם מצטרפים התחזק בעיני הציבור, נצברת לזכותכם. בעיני הקהל, אתם חלק מהמותג המוכר והאהוב ממנו הם נהנים לקנות.

עוד צעד בדרך לחלום

מלבד הפרסום והמותג שעומד מאחוריכם כשאתם רוכשים זיכיון, ניהול החנות מקנה לכם ניסיון שלא יסולא בפז. לפני שתתחילו לנהל את הסניף שלכם, הרשת תדאג להעביר אתכם הכשרה מקצועית ברמה שתכשיר אתכם לנהל סניף רווחי ומצליח. הרי הרשת לא תיתן לכם לגרום לה להפסדים, לכן תוכלו להיות בטוחים שבסופו של דבר תהיו מנהלים מעולים – ותוכלו אפילו להגשים את החלום של פתיחת עסק עצמאי מצליח עם הידע שרכשתם.

סמכו עלינו שתצאו מרוצים

עוד לפני כל זה, כדאי שתתחילו את כל העניין ברגל ימין. בתור מומחים ברכישת זכיונות בעלי ניסיון של שנים, נשמח לעזור לכם בדרך אל החנות החדשה שלכם. התקשרו אלינו לקבלת מידע וליווי מקצועי.

נעלי מרקו

טבע נאות

נעלי קליגולה