• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות חומוסיה

אם בעבר היינו בטוחים שבשביל חומוס איכותי יש צורך להרחיק עד למחוזות מרוחקים, הרי שכיום עם שיטת המכרזים יותר ויותר אנשים יכולים לפתוח חומוסיות בכל רחבי הארץ. חומוסיות כבר מזמן לא שייכות לחוג מצומצם של אנשים ובכל מקום כולל קניונים, מרכזי קניות, מרכזי ערים ואזורי תעשייה ניתן למצוא חומוסיות שונות. זכיינות חומוסיה היא הפתרון המתאים לכל מי שמעוניין לנהל חומוסייה משלו וכבר מהשלב הראשון להתחיל להרוויח. 

ללמוד מהטובים ביותר

היתרון הגדול של זכיינות חומוסיה הוא בזה שהיא מייצרת ליזם הצעיר וחסר הניסיון שני יתרונות ברורים: האחד קשור בעבודה עם חברה גדולה בעלת ניסיון רב שברשותה מודל עסקי מוכח ויעיל. היתרון השני קשור בעובדה שהוא בעצם מוכר מוצר ממותג ובעל שם. עובדה שמדובר במוצר מוכר בשוק עם קהל לקוחות יציב ומסודר, מייצרת ליזם נקודת פתיחה טובה בהרבה על מי שמקים מסעדה יש מאין. יש לו את היכולת לפעול באופן עצמאי לחלוטין כחלק ממנגנון גדול ובעצם הוא נהנה משני העולמות יחד. 

בלי שיווק

היזם הצעיר שעובד עם החברה הגדולה גם לא צריך לדאוג לכל נושא השיווק והפרסום כי את זה עושה הרשת בצורה הרבה יותר רצינית. הוא יכול לצאת במבצעים נקודתיים ולנתח את הצרכים של הלקוחות שלו, תוך שיתוף פעולה מלא מול החברה המזכה. כך או כך כל נושא השיווק נעשה באופן רשתי והוא רק קוצר את הפירות ואת הרווחים הנאים. מעבר לכך בזכות העבודה עם חברה גדולה הוא יכול להתקדם בעולם העסקים צעד אחר צעד.

שוויון והוגנות

כדי להבטיח שוויון והוגנות ביחסי הגומלין שבין היזם הצעיר וחסר הניסיון ובין החברה הגדולה קיים מודל ליווי שמותאם במיוחד למי שנכנס לעבודה במודל הזכיינות. הייעוץ והליווי מספקים ליזם כלים ופתרונות להתמודדות עם אתגרים שונים, מציידים אותו בידע מושגי בתחום, מסייעים ליצור תכנית אסטרטגי שבה יזוהו הסיכונים והסיכויים ועוד. 

Pic

Pic

Pic