• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות גלידרייה

לא רק ילדים חולמים על גלידריה משלהם גם מבוגרים מזהים את הפוטנציאל הרב שטמון במוצר הצבעוני, המתקתק והמושלם הזה ולכן לא מעט אנשים חולמים לפתוח דוכן גלידה משלהם שוב יוכלו לראות יום יום עיניים בורקות של ילדים שבאים עם הוריהם לאכול גלידה טעימה. בשוק קיימות הרבה גלידריות והתחרות ביניהן רבה ולכן פתיחת גלידריה נחשבת מהלך בעל סיכונים רבים, אלא אם כן עושים זאת בשיטת הזכיינות. זכיינות מייצרת הרבה ביטחון ליזמים צעירים שחולמים על עסק משלהם ועל כך בהמשך המאמר.

מה המשמעות

זכיינות גלידרייה אומרת שיזם צעיר ובעל מוטיבציה לנהל עסק משל עצמו יכול לחבור לרשת גלידריות גדולה ולפתוח חנות שתצטרף לרשת של הגלידריות. בעצם הזכיין מנהל את החנות באופן עצמאי לכל דבר כאשר הוא מחויב לעיצוב המקום, תודעת השירות, איכות השירות וכמובן המוצרים של הרשת. זה מאפשר לנהל את העסק מבלי להתעסק במוצרים ובחומרי הגלם, הגדרת התפריט ועוד פרמטרים אחרים שנקבעים על ידי הרשת והיזם מתרכז רק בניהול עצמו.

יתרון נוסף

יתרון שני קשור בכך שאים צורך כלל להתעסק בנושא השיווק. ניתן לערוך מבצעים נקודתיים שיענו על צרכי הלקוחות בחנות הספציפית, כמובן בתיאום עם הרשת, אולם כל מערך השיווק מנוהל מראש על ידי הרשת. באותו הקשר היזם מקבל לידיו מוצר מוכן וממותג שהוא כבר מוכר במקרים רבים בכל חלקי הארץ, מה שמקל משמעותית על התנהלות הגלידריה בעיקר בשלב הראשון כאשר עסקים רבים נסגרים מחמת הקושי לגייס לקוחות חדשים ולייצר קהל לקוחות קבוע. 

מודל ליווי מקצועי

לכל אלה מצטרך מודל הליווי המקצועי שמאפשר ליזם הצעיר להבטיח לעצמו מיצוי של כל האינטרסים שלו בהתנהלות מול החברה המזכה בהליך של זכיינות גלידרייה. זה אומר ליווי משלב כריתת החוזה ובחינת הסעיפים בתוכו, ייעוץ משפטי, פיננסי ועסקי, ליווי לקראת הכנת תכנית עסקית ואסטרטגית מתן כלים הולמים לפתרון בעיות ואתגרים בדרך וכמובן ליווי בכל שאלה או בעיה בדרך.


 

Blueberry

yogo

גולדה מבית אניטה

גלידה אלדו

גלידריית אלורה

דלי קרים

ד'ר לק