• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות אופנת נשים

דמייני את עצמך לרגע עומדת מאחורי הדלפק בחנות האופנה שלך. את מתמחה בבגדי נשים, מעט נעליים וגם אקססוריז. הלקוחות יוצאים ונכנסים, מוזיקה ברקע והעובדים שעוזרים ללקוחות המרוצים. הקופה רושמת וכל מה שקורה, כל החלטה שמתבצעת, עוברת דרכך. אלו בערך קווי המתאר של החלומות של נשים רבות שמייחלות יום אחד לנהל חנות אופנת נשים מצליחה. מהחלום ועד הפרקטיקה יש עוד דרך ארוכה, ולא כולם מגיעים לממש את החלום. לעומת זאת, יש כמה דרכים לשפר את הסיכויים שלכן.

מה עשו הגדולים?

בוא ננסה לקחת דוגמה מרשתות שכבר הצליחו. רנואר, פוקס, קסטרו, הוניגמן ועוד הרבה מאוד רשתות ישראליות הצליחו לתפוס חזק בארץ, לפתוח עוד ועוד סניפים ולהחזיק בקהל לקוחות קבוע ונאמן שמצליח לכלכל עסק בגודל כזה ואת כל עובדיו. מה הנוסחה הסודית? קודם כל, שימו לב שלכל אחת מהרשתות יש תחום התמחות מעט שונה, שפונה לפלח אחר של קהל היעד. אופנת נשים, למשל, היא נישה מצומצמת יותר, אבל לא מדויקת כמו חנות לבגדי נשים צעירות או לנשים מעל גיל או מידה מסוימת. צמצמו את הנישה.

לא סומכים על המזל

לפעמים, חנויות גדולות מצליחות להחזיק את הראש מעל המים בזכות בעלים עם אפשרות להשקיע הרבה כסף, או פשוט בזכות מזל וצירופי מקרים. ככה או ככה, העסקים האלו יהיו המתחרים הגדולים שלכן אם תבחרו לפתוח חנות אופנה משלכן. יש דרך אחרת להיכנס לתחום האופנה בלי להקשות יותר מדי על החיים – קוראים לזה זכיינות. אופנת נשים משתלבת היטב עם מסיבת רווקות בפתח תקווה - הבנות יגיעו יפות יותר לאירוע. 

מה זה אומר להיות זכיין?

עם רכישת זיכיון, הזכיין הופך להיות חלק מהרשת והוא מקבל ממנה גיבוי מלא, הדרכה לגבי משרת הניהול והנחה על סחורות לצד הנחות דומות שמעלות את פוטנציאל הרווח. אם העולם הזה זר לכם, אבל נראה לכם מעניין, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו עוד היום, ואנחנו נדריך אתכם כל הדרך עד פתיחת הסניף החדש שלכם.

דיסקרט

הוניגמן

ml women

Profil

sketch

YOOP

רנואר נשים

זכיינות רשת דברים

טבע נאות

טוונטי פור סבן

כותון

מנגו

נעלי קליגולה

ניקה

נעלי מרקו