• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות אופנת גברים

כולם יודעים שלפתוח עסק זה לא פשוט בכלל. קודם כל צריך להשקיע הרבה מאוד כסף, שמגיע בדרך כלל מהלוואה מאוד גדולה. אחרי זה צריך להתחיל להתעסק עם ניירת וביורוקרטיה בכל הנוגע למציאת שטח, שכירת חנות, שיפוצים ובנייה, עיצוב וכולי. אחרי כל זה, צריך לדאוג לסחורה, לספקים, לעובדים ובעיקר – לגרום ללקוחות לבוא דווקא אליכם ולא אל אחד מהמתחרים הרבים שלכם. כשמדובר על עולם האופנה, יש המון מתחרים והם מאוד חזקים. הפתרון שהרבה מוצאים לנכון הוא רכישת זיכיון של רשת אופנה קיימת.

כוחו של מותג

חשבו למשל על רכישת זיכיון מרשת אופנת גברים. רשת כמו ML MEN, קסטרו מן או כל רשת אחרת שאי אפשר לפספס כשהולכים לקנות בגדים בקניון הקרוב. אתם ואנשים רבים אחרים הולכים אוטומטית לחנויות האלו פשוט כי אלו החנויות שאתם מכירים מפרסומות, ואלו הלוגואים שאתם מזהים משלטי חוצות, מחלונות ראווה ומשלטים זוהרים על גבי בניי הקניונים. אתם גם רואים אנשים לובשים בגדים אותם מעטר הלוגו המוכר, ונשלחים באופן כמעט לא מודע לחנויות שנראות לכם הכי מוכרות וידידותיות. זהו כוחו של המותג.

לא חייבים ליצור מותג משלכם

מותג טוב צריך לבנות. לפעמים במשך שנים רבות ובהשקעה כספית ואסטרטגית אדירה. יכול להיות (ואפילו סביר למדי), שאין לכם את האמצעים, כאנשים פרטיים, ליצור מותג חזק כמו קסטרו. לעומת זאת, יש לכם את היכולת להפוך להיות חלק מקסטרו, לפתוח סניף משלכם ולרתום לעצמכם את כל העוצמה שהמותג החזק מביא איתו מראש. זה יכול להיות היתרון הביתי שלכם, מה שיוודא שמהעסק שלכם תמיד תצאו מורווחים.

עשו את ההשקעה שלכם כמו שצריך

גם ברכישת זיכיון והקמת סניף עצמאי יש לא מעט השקעה כספית, ובעיקר השקעה של זמן, מאמץ ועבודה בשטח. כדי לחסוך מכם מאמצים מיותרים, טעויות של מתחילים והוצאות גדולות מדי, אנחנו ממליצים להתקשר אלינו ולקבל עזרה וייעוץ מקצועי וליווי לאורך כל הדרך.

הוניגמן

טוונטי פור סבן

כותון

ML MEN

מנגו

Profil

sketch

YOOP

נעלי מרקו

נעלי קליגולה

רנואר נשים