• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות אופנה

הרבה אנשים חולמים להיות בעלי עסקים יום אחד. במיוחד מי שעבר רוב החיים עבור מישהו אחר, ברשת גדולה למשל, מכיר את הבעיות של עבודה כשכיר. בזמן שהרבה אנשים מוצאים את המסגרת הזו כנוחה מאוד, יש גם מי שמוצא אותה מגבילה ולא מספקת. לכן המחשבה על ניהול עסק עצמאי, לעמוד בראשו כמנהל ולהיות אחראי על ההצלחה שלו נשמעת כמו חלום גדול ולעתים בלתי מושג. הבעיה היא שבתחומים רבים, וביניהם גם תחום האופנה, קשה מאוד להתחיל עסק עצמאי וקשה אפילו יותר לשרוד בשוק התחרותי הזה במשך זמן.

כסף כסף כסף

הקושי הבולט בהקמת חנות אופנה באופן עצמאי, הוא העלויות הגבוהות. משכירת השטח ועד בניית החנות, דרך מציאת ספק ורכישת המלאי ותחזוקתו. הכל עולה הרבה מאוד כסף. יחד עם זאת, כשאתם פותחים חנות אופנה משלכם, אתם נכנסים לתחרות עם רשתות ענק עם דריסת רגל חזקה בשוק, שהשם שלהן מוביל לקוחות רבים מיד אליהם. קשה ליצור לעצמך שם בשוק אם אין לך ייחוד משמעותי או יתרון כלשהו על פני האחרים. משום כך, עסקים רבים נסגרים תוך שנה ואפילו פחות מיום הקמתם וגורמים להפסדים גדולים ליזם.

יוצא שכולם מרוויחים

פתרון שהרבה מצאו למתאים הוא שיטת הזכיינות. בדיוק מאותם קשיים שמעיבים על הקמת עסקים קטנים, בחרו רשתות אופנה גדולות לפנות למודל הזכיינות כדי לנסות ולהתרחב ולהגדיל את ההכנסות, ותוך כדי להיעזר במתווך שיצליח לנהל את חלקו ברשת בהצלחה וללא עזרה חיצונית. כך יכולה הרשת להרחיב את עצמה ולהישאר יציבה ולהציע רמת שירות גבוהה. זה גם המקום שלכם להרוויח בעזרת כוחה של הרשת.

כל מה שאתם צריכים לדעת

אם גם אתם מעוניינים לרתום לעצמכם את הכוח של הרשתות הגדולות והחזקות בארץ, אתם צריכים לדעת כל מה שיש לדעת על הזכיינות. פנו אלינו ותקבלו ייעוץ מקצועי שיהפוך אתכם למנהלים מצליחים של סניף יעיל ורווחי של הרשת האהובה עליכם.

KIWI

ML MEN

ml women

Profil

sketch

YOOP

דיסקרט

הוניגמן

טבע נאות

טוונטי פור סבן

כותון

מנגו

מיש-מיש

ניקה

נעלי מרקו

נעלי קליגולה

רנואר נשים

זכיינות רשת דברים