• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

זכיינות אופטיקה

בישראל פועלות מספר רשתות אופטיקה, חלקן מבוססות על רשתות זכיינות, וחלקן, לרבות המובילות שבהן, מבוססות על תכנית זכיינות להרחבת הפרישה הארצית. עד לפני כשלושה עשורים, מודל הזכיינות היה נחלתן של חברות גלובליות וחזקות, שעשו שימוש אינטנסיבי במודל הזכיינות על מנת להרחיב את פעילותן בכל רחבי העולם, ועשו זאת בהצלחה. סיכויי ההצלחה הגבוהים נובעים מהתועלות והערכים מהם נהנים הן החברה המזכה והן הזכיין עצמו. בעשורים האחרונים, ניתן לראות חברות רבות בתחומי המזון, הצעצועים, האסתטיקה, האופטיקה ועוד, שמיישמות יותר ויותר את מודל הזכיינות כאסטרטגיה מרכזית להתרחבות וצמיחה, וביניהן גם רשתות האופטיקה הישראליות.

המקפצה שלכם לעולם הזכיינות

הזכיינות מאפשרת לכל אחד, גם לכם, להיות חלק מחברה מצליחה בעלת מחזור עסקי יציב, ורמת רווחיות מוכחת. יחד עם זאת, הדרך להגיע אל היעד דורשת מכם יכולות וידע מקצועי מתאים, שיאפשר לכם להציג את הרציונל לבחירתכם כזכייני הרשת בצורה אטרקטיבית ומשכנעת. זכיינות ישראל מציעה לכם מקפצה שתכניס אתכם היישר אל מסלול ההצלחה במודל הזכיינות, וכל שעליכם לעשות הוא לקפוץ עליה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, ולקבוע פגישת היכרות במהלכה תוכלו לקבל תשובות, מידע ונתונים שיסייעו לכם להבין מהי זכיינות, וכיצד יכולה זכיינות ישראל לסייע לכם להשתלב בשורה של מסלולי זכיינות אופטיקה.

מחברים אתכם אל עולם העסקים

את יכולות החברה, שנרכשו ונבנו לאורך שנים של עבודה בתחום הזכיינות בישראל, תוכלו לנצל כדי ליצור את הקשר הראשוני ולחבור אל נציגי הרשתות השונים, לבנות את הקייס העסקי שלכם, לבנות את התכנית העסקית ואת אסטרטגיית החדירה והצמיחה שלכם בכל מסלול זכיינות אופטיקה שתבחרו. לרשותנו יכולות מקצועיות מתקדמות בעולם הזכיינות, לרבות רשת נטוורקינג עניפה עם גורמי מפתח בענפי המשק השונים, לרבות ענף האופטיקה.

ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך

אנו מציעים לכם ליווי ותמיכה עסקית החל מהצעדים הראשונים שלכם בעולם הזכיינות, דרך תהליך בחירת מיקום העסק, ההקמה וההתבססות, וכלה בליווי עסקי שוטף למיקסום הפוטנציאל העסקי העומד בפניכם. הקמת עסק שיצליח לאורך כל הדרך עד הפנסיה זה לא דבר פשוט ולכן, אל תהססו ואל תתלבטו, צרו קשר לפגישת היכרות, ולאחר שתדעו את הדברים בצורה ברורה יותר, תוכלו לקבל כל החלטה כראות עיניכם כיצד אתם ממשיכים הלאה.

Pic

Pic