• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי

דרוש זכיין המחפש הצלחות כלכליות והנאה בעבודה

אם חשבתם שהצלחה כלכלית באה על חשבון הנאה מהמשרה שלכם, וחוסר הנאה בהכרח גורר רווחים, "צר" לנו לנפץ לכם את המיתוס השלילי: זכיינות היא המסגרת בה גם נהנים וגם מרוויחים מעולה. על כן, דרוש זכיין המחפש הצלחות ושינוי סטטוס תעסוקתי אחת ולתמיד. דרוש אדם שלא מעוניין שינהלו אותו יותר, וגם לא מעוניין לאבד לקוחות או שלקוחות ייטשו אותו. המסגרת המפליאה הזו היא המסגרת הזכיינית, ומיד תדעו מה סוד הקסם כאן.

עסק משלכם – מנהלים מותג ידוע לכלל הציבור

השילוב הזה של עסק משלכם בפועל וניהולו תחת שם ידוע (כמו שם של בית קפה, חנות מותגים וכד') יוצר תנאים תעסוקתיים אופטימליים, ללא מנהלים וללא חשש כמעט לנטישת לקוחות. מצד אחד, חייבים להודות באמת: זה עסק עצמאי, רק מי שיש לו כסף לקנות חנות זכיינית יוכל להיות זכיין. מצד שני, מאותו רגע אין לכם מנהלים, והסיכוי שלקוחות לא יגיעו לאכול, לקנות בגדים או לקנות מותגים אצלכם שואף ל- 0 משום שאתם מנהלים את החנות תחת רישיון מיוחד המאפשר לכם להחזיק בשלט המותג של רשת השיווק שמכרה לכם את אותו זיכיון.

זכיינים מספרים

רני (שם בדוי) הוא בחור בן 25 שהועסק ב – 3 מקומות עבודה מאז שחרורו מהצבא. ההורים של רני קיוו שהוא ילמד באוניברסיטה או יירשם לקורס אומנותי או תפעולי כלשהו לשם קידומו האישי. רני, עם השכלה תיכונית בלבד, כיום מנהל סניף של בית קפה ידוע לאחר שנתקל במודעת דרוש זכיין שפרסמנו בזכיינות ישראל: "הגעתי לתחום הזכיינות בטעות, אבל לעתים גם מטעויות יוצאים דברים טובים. לא רואה את עצמי משנה סטטוס, כי זה ממש נוח וכייף".

דנה (שם בדוי) בת 45 סובלת מעודף משקל. היא ניסתה את מזלה בחוגי ריקוד שונים ולא מצאה את החיבור. גם דנה נתקלה במודעת "דרוש זכיין" באמצעות פרסום בגוגל: "כיום אני מנהלת חנות בגדים ומסייעת גם לבעלות גזרה דקה להגשים את החלום ולמצוא את הבגדים הכי מתאימים להן. כולי אושר"!

הצלחה זו יכולה להיות גם הצלחתכם, אז דרוש זכיין נוסף המחפש לחוות את החלום ולנסוק כלכלית וחברתית!